d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1108109110111112206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold: 0.99
Jul 19 2011 11:08am
Quote (DrCox @ Jul 19 2011 07:07pm)
chodzilo mi o W3, entelegęcie.


" i tak wole dote, gdyz jest to dzielo blizzarda"

zgadnij kto powinien teraz szpagatowac
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 19 2011 11:10am
Quote (Maarthz @ 19 Jul 2011 19:08)
" i tak wole dote, gdyz jest to dzielo blizzarda"

zgadnij kto powinien teraz szpagatowac


No to ja spierdalam, pa.
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jul 19 2011 11:10am
DotA jest mapka, ktora z reszta doczekala sie supportu ze strony blizzarda (np. w jednym z patchy byla notatka "Fixed sound bugs on MAC system" do doty. Z dzielem blizzarda chodzilo mi o W3. Tu powinien pasc flame, ale sie powstrzymam. Po prostu wyjdz, paziu.
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold: 0.99
Jul 19 2011 11:11am
Quote (DrCox @ Jul 19 2011 07:10pm)
DotA jest mapka, ktora z reszta doczekala sie supportu ze strony blizzarda (np. w jednym z patchy byla notatka "Fixed sound bugs on MAC system" do doty. Z dzielem blizzarda chodzilo mi o W3. Tu powinien pasc flame, ale sie powstrzymam. Po prostu wyjdz, paziu.


To kurwa pisz W3 a nie dota jebany biedaku umyslowy a nie pierdolisz glupoty
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 19 2011 11:13am
Quote (DrCox @ 19 Jul 2011 19:10)
DotA jest mapka, ktora z reszta doczekala sie supportu ze strony blizzarda (np. w jednym z patchy byla notatka "Fixed sound bugs on MAC system" do doty. Z dzielem blizzarda chodzilo mi o W3. Tu powinien pasc flame, ale sie powstrzymam. Po prostu wyjdz, paziu.


lubie karty graficzne ati bo sa dzielem sony bo mam taka w moim lapku sony inteligęcie
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 19 2011 11:17am
Quote (lszcz @ 19 Jul 2011 19:13)
lubie karty graficzne ati bo sa dzielem sony bo mam taka w moim lapku sony inteligęcie


:D
Dobra konczymy sie klocic, bo nie chce stracic tego tematu.
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jul 19 2011 11:21am
Quote (Saygon @ Jul 19 2011 06:17pm)
:D
Dobra konczymy sie klocic, bo nie chce stracic tego tematu.


Kim więc polecacie grać, gdyby mnie nagle naszła ochota, by wyciągnąć rower, jechać 20minut w deszczu i burzy do galerii oraz wykupić tę nędzną podróbkę doty by blizzard oraz wrócić do domu w deszczu i burzy, usunąć dote by blizzard by mieć miejsce na tę nędzną podróbkę doty by blizzard, zainstalować tę nędzną podróbkę doty by blizzard oraz wreszcie uruchomić tę nędzną podróbkę doty by blizzard?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 19 2011 11:22am
Quote (DrCox @ 19 Jul 2011 19:21)
Kim więc polecacie grać, gdyby mnie nagle naszła ochota, by wyciągnąć rower, jechać 20minut w deszczu i burzy do galerii oraz wykupić tę nędzną podróbkę doty by blizzard oraz wrócić do domu w deszczu i burzy, usunąć dote by blizzard by mieć miejsce na tę nędzną podróbkę doty by blizzard, zainstalować tę nędzną podróbkę doty by blizzard oraz wreszcie uruchomić tę nędzną podróbkę doty by blizzard?


Pokaz mi gdzie sprzedaja wersje pudelkowa pls.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 19 2011 11:23am
nie skakac mi tu warcrafty
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jul 19 2011 11:23am
Quote (Saygon @ Jul 19 2011 06:22pm)
Pokaz mi gdzie sprzedaja wersje pudelkowa pls.


Takie rzeczy tylko w Polsce. Jednak nadal nie uzyskalem odpowiedzi na me pytanie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1108109110111112206Next
Add Reply New Topic New Poll