Quote (amrzero @ 21 Apr 2011 00:34)
no to fakt ale ostatnio bylem w wordzie z dziewczyna bo sie zapisywala to jak stalem godzine to 70 % osob oblewalo na luku czego nie czaje
Stres albo coś w tym stylu, a dwa, że egzaminator chciałbym przepuścić, ale jak jest masa gapiów to nie ma jak przymknąć oka, bo zaraz, by się zlecieli i co to ma być

BTW Dzisiaj kolejne 3 godziny jazd na C

Na razie plac tylko, ale to dopiero druga jazda będzie.