d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev1108109110111112125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Apr 15 2011 07:55am
Quote (crunk_mp @ Apr 6 2011 12:25am)
To za którym razem zdasz prawko nie znaczy czy jesteś dobrym czy złym kierowcą.
No ale skoro sam wiesz, żeś słaby..


dokładnie ;0
tak naprawde nauka jazdy takiej prawdziwej zaczyna sie po zrobieniu prawka, jak juz jezdzisz własną furką
Member
Posts: 1,962
Joined: Jan 15 2009
Gold: 414.50
Warn: 10%
Apr 20 2011 04:34pm
no to fakt ale ostatnio bylem w wordzie z dziewczyna bo sie zapisywala to jak stalem godzine to 70 % osob oblewalo na luku czego nie czaje
Member
Posts: 7,534
Joined: Sep 7 2008
Gold: 4,780.00
Apr 20 2011 07:55pm
Quote (elkabel @ Apr 15 2011 02:55pm)
dokładnie ;0
tak naprawde nauka jazdy takiej prawdziwej zaczyna sie po zrobieniu prawka, jak juz jezdzisz własną furką


this ;]

Quote (amrzero @ Apr 20 2011 11:34pm)
no to fakt ale ostatnio bylem w wordzie z dziewczyna bo sie zapisywala to jak stalem godzine to 70 %  osob oblewalo na luku czego nie czaje


stresa maja ludzie ;p moj znajomy 3 razy na luku oblal :rofl:
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 20 2011 11:34pm
Quote (amrzero @ 21 Apr 2011 00:34)
no to fakt ale ostatnio bylem w wordzie z dziewczyna bo sie zapisywala to jak stalem godzine to 70 %  osob oblewalo na luku czego nie czaje


Stres albo coś w tym stylu, a dwa, że egzaminator chciałbym przepuścić, ale jak jest masa gapiów to nie ma jak przymknąć oka, bo zaraz, by się zlecieli i co to ma być -_-

BTW Dzisiaj kolejne 3 godziny jazd na C :D Na razie plac tylko, ale to dopiero druga jazda będzie.
Member
Posts: 2,273
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Apr 20 2011 11:41pm
mam już 19 punktów karnych ;(


Wszystkie za prędkość kurwa mać :/
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 20 2011 11:47pm
Quote (Twilight_X @ 21 Apr 2011 07:41)
mam już 19 punktów karnych ;(


Wszystkie za prędkość kurwa mać :/


Haha łatwo. Jeszcze nigdy mnie nie złapali! 0 punktów jak do tej pory B)
Member
Posts: 30,741
Joined: Oct 31 2007
Gold: 30.00
Apr 20 2011 11:57pm
Quote (Phrarr @ Apr 21 2011 06:47am)
Haha łatwo. Jeszcze nigdy mnie nie złapali! 0 punktów jak do tej pory B)


Ile juz masz prawko?
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Apr 21 2011 12:00am
Quote (KorteZzz @ 21 Apr 2011 06:57)
Ile juz masz prawko?


pewnie rok ; D
Member
Posts: 9,922
Joined: Mar 28 2008
Gold: 3,726.10
Apr 21 2011 02:27am
A ja już po 10 godzinach...
Jak narazie raz mi tylko zgasł silnik.. przy 15km/h w uliczkach osiedlowych pierw wcisnąłem hamulec bo jakiś pijak mi wyskoczył na drogę :S
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Apr 21 2011 02:30am
ja nie moge ogarnąć się i robić tych testów :( a juz czekaja na mnie na egzamin wewnętrzny bo praktycznie wszystko umiem z praktyki po 20h :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1108109110111112125Next
Add Reply New Topic New Poll