d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1108109110111112717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Jan 9 2011 12:28pm
Quote (kakarotto94 @ Jan 9 2011 06:15pm)
idzie ostro
The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!
zeby offtopu nie bylo ogladam teraz yakitake japan


Anime o pieczeniu chleba , epickość sama w sobie :)
Muszę wrócić bo jakoś w połowie skończyłem oglądać i potem zapomniałem o tym .

Cavalorn dobrego echhi nie widziałeś , Maid Guy dobre anime , ale nie pod względem bycia ecchi :) Bardziej komedii .
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 9 2011 12:33pm
Quote (luksus @ 9 Jan 2011 18:58)
taaa wdizalem u ciebie w profilu ;D
a w avatarze kogo masz?


w avie jest dziacha z Amagami SS
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 9 2011 12:36pm
Quote (marvolo @ Jan 9 2011 07:33pm)
w avie jest dziacha z Amagami SS


obejrzalem opening : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
szkoda, ze taki schemat sie uklepal ze wszystko w szkolach srednich, a nie ma nic np o studentach albo o zenku z elektrocieplowni :<
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 9 2011 12:37pm
Quote (luksus @ 9 Jan 2011 19:36)
obejrzalem opening : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
szkoda, ze taki schemat sie uklepal ze wszystko w szkolach srednich, a nie ma nic np o studentach albo o zenku z elektrocieplowni :<


kiedys oglaldalem cos o stydentach ale za chiny nie pamietam tytulu
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 9 2011 12:38pm
Quote (luksus @ 9 Jan 2011 19:36)
obejrzalem opening : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
szkoda, ze taki schemat sie uklepal ze wszystko w szkolach srednich, a nie ma nic np o studentach albo o zenku z elektrocieplowni :<


Kolejna szkolna haremowka. Zero innowacji, ciagle powtarzanie jednego schematu. Dziwie sie, ze ktos takie serie jeszcze oglada.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 9 2011 12:38pm
Quote (marvolo @ Jan 9 2011 07:37pm)
kiedys oglaldalem cos o stydentach ale za chiny nie pamietam tytulu


ale clannad AS juz nie krecil sie do kola hajskula. :wub: pokaże to anime dzieciom kiedyś :D
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jan 9 2011 12:39pm
Quote (luksus @ Jan 9 2011 08:38pm)
ale clannad AS juz nie krecil sie do kola hajskula. :wub: pokaże to anime dzieciom kiedyś :D


#1069
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 9 2011 12:40pm
a ogolnie : czekam na koniec filerow w Shippuuden i Bleachu oraz na nowy epek Fairy Tail :p
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 9 2011 03:34pm
Quote (marvolo @ Jan 9 2011 07:40pm)
a ogolnie : czekam na koniec filerow w Shippuuden i Bleachu oraz na nowy epek Fairy Tail :p


wlasnie sie mialem pytac, dalej sa fillery tzn one ciagna sie od okolo 3miechow ?

aa
Saygon, co do k-on'a to moze nie lubisz animki bo na niczym nie grasz, uwierz, ze po kazdym odcinku lapiesz zajawke na gre
w sumie kazde 'muzyczne' anime skonstruowali tak, zeby ludzie zaczeli grac, albo grali wiecej, pedagogiczno-psychologiczny przemysl muzyczny ; D

This post was edited by JarooJas on Jan 9 2011 03:34pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 9 2011 03:36pm
Quote (JarooJas @ 9 Jan 2011 22:34)
wlasnie sie mialem pytac, dalej sa fillery tzn one ciagna sie od okolo 3miechow ?

aa
Saygon, co do k-on'a to moze nie lubisz animki bo na niczym nie grasz, uwierz, ze po kazdym odcinku lapiesz zajawke na gre
w sumie  kazde 'muzyczne' anime skonstruowali tak, zeby ludzie zaczeli grac, albo grali wiecej, pedagogiczno-psychologiczny przemysl muzyczny ; D


No gram tylko na komputerze, ale takie ilosci kawaii slodyczy i moe mnie odrzucaja po prostu.
Go Back To Polska Topic List
Prev1108109110111112717Next
Add Reply New Topic New Poll