Quote (marvolo @ Jan 9 2011 07:40pm)
a ogolnie : czekam na koniec filerow w Shippuuden i Bleachu oraz na nowy epek Fairy Tail

wlasnie sie mialem pytac, dalej sa fillery tzn one ciagna sie od okolo 3miechow ?
aa
Saygon, co do k-on'a to moze nie lubisz animki bo na niczym nie grasz, uwierz, ze po kazdym odcinku lapiesz zajawke na gre
w sumie kazde 'muzyczne' anime skonstruowali tak, zeby ludzie zaczeli grac, albo grali wiecej, pedagogiczno-psychologiczny przemysl muzyczny ; D
This post was edited by JarooJas on Jan 9 2011 03:34pm