Quote (DnBBoY @ 21 Feb 2015 08:20)
no dla mnie niekoniecznie. Kilka kawałków ma takich ze jakby ktos mi je wlaczyl i zapytał kto je zrobil to powiedzialbym ze sigma albo netsky... podobaja mi sie tylko 3 tracki z tej plyty. Always right never left, empire i coconut.
tak, bycie feed me wyzarlo muzg gosciowi.
