d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11081091101111121680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 3 2009 07:39am
Quote (cOr @ Thu, 3 Sep 2009, 14:10)
ja uzywam Bison
dzieki, zobacze go

Quote (sleeperek @ Thu, 3 Sep 2009, 14:18)
ja mam buffalo i wszystko dziala, po prostu nie ogarniasz addonów m8
hehehehehhe ale betonowy rzarcik
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Sep 3 2009 08:02am
alez to prawda byla.
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Sep 3 2009 08:10am
"a character with that name already exists"

Jak próbuję się zalogować, miał ktoś to?
Member
Posts: 140
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 3 2009 08:17am
Quote (DeathSquadOfVip @ Thu, Sep 3 2009, 02:44pm)
http://img527.imageshack.us/img527/1503/mounts.png


Tez chce :S
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Sep 3 2009 08:17am
Quote (baroza @ Thu, Sep 3 2009, 02:10pm)
"a character with that name already exists"

Jak próbuję się zalogować, miał ktoś to?


ta, zaraz powinno zejsc ;<
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Sep 3 2009 08:24am
Sons of Hodir Commendation Badge is now one of the possible reward for the daily dungeon quest.

teraz lubie beda dd robic tez ;p
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Sep 3 2009 08:50am
Quote (Pozer @ Thu, Sep 3 2009, 03:04pm)
zna ktos jakis addon taki podobny do buffalo co pozwala customozowac buff i debuff ikony, ale ich nie zmieniac na jakies bary, tylko po prostu przenosic je
bo buffalo strasznie sie buguje, raz dziala a raz nie


sbf
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 3 2009 10:10am
Wlasnie wlaczylem sobie Quick Auctions i probuje to ogarnac jakos, da sie kasowac kilkanascie aukcji naraz ? czy trzeba pojedyczno ? I jak tu sie wystawia kilka aukcji za jednym razem ;< ?
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Sep 3 2009 10:21am
Quote (zYwi3c @ Thu, 3 Sep 2009, 18:10)
Wlasnie wlaczylem sobie Quick Auctions i probuje to ogarnac jakos, da sie kasowac kilkanascie aukcji naraz ? czy trzeba pojedyczno ? I jak tu sie wystawia kilka aukcji za jednym razem ;< ?


Wszystko masz pod /qa config.
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 3 2009 01:09pm
polozylismy beasty hard mode na 10 :). 2 proby tylko zuzyte
Go Back To Polska Topic List
Prev11081091101111121680Next
Closed New Topic New Poll