☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Repost#3
Prev
1
108
109
110
111
112
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 353899
Replies: 16792
Track Topic
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#1091
Sep 3 2009 07:39am
Quote (cOr @ Thu, 3 Sep 2009, 14:10)
ja uzywam Bison
dzieki, zobacze go
Quote (sleeperek @ Thu, 3 Sep 2009, 14:18)
ja mam buffalo i wszystko dziala, po prostu nie ogarniasz addonów m8
hehehehehhe ale betonowy rzarcik
cauchy
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold
:
0.00
#1092
Sep 3 2009 08:02am
alez to prawda byla.
baroza
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold
:
6.66
Warn: 10%
#1093
Sep 3 2009 08:10am
"a character with that name already exists"
Jak próbuję się zalogować, miał ktoś to?
Bamargera666
Member
Posts: 140
Joined: Jun 23 2009
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#1094
Sep 3 2009 08:17am
Quote (DeathSquadOfVip @ Thu, Sep 3 2009, 02:44pm)
http://img527.imageshack.us/img527/1503/mounts.png
Tez chce :S
graczjeden
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold
:
0.32
#1095
Sep 3 2009 08:17am
Quote (baroza @ Thu, Sep 3 2009, 02:10pm)
"a character with that name already exists"
Jak próbuję się zalogować, miał ktoś to?
ta, zaraz powinno zejsc ;<
Anarchy51
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold
:
0.00
#1096
Sep 3 2009 08:24am
Sons of Hodir Commendation Badge is now one of the possible reward for the daily dungeon quest.
teraz lubie beda dd robic tez ;p
DeathSquadOfVip
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold
:
0.00
#1097
Sep 3 2009 08:50am
Quote (Pozer @ Thu, Sep 3 2009, 03:04pm)
zna ktos jakis addon taki podobny do buffalo co pozwala customozowac buff i debuff ikony, ale ich nie zmieniac na jakies bary, tylko po prostu przenosic je
bo buffalo strasznie sie buguje, raz dziala a raz nie
sbf
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#1098
Sep 3 2009 10:10am
Wlasnie wlaczylem sobie Quick Auctions i probuje to ogarnac jakos, da sie kasowac kilkanascie aukcji naraz ? czy trzeba pojedyczno ? I jak tu sie wystawia kilka aukcji za jednym razem ;< ?
Cultus
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold
:
899.00
#1099
Sep 3 2009 10:21am
Quote (zYwi3c @ Thu, 3 Sep 2009, 18:10)
Wlasnie wlaczylem sobie Quick Auctions i probuje to ogarnac jakos, da sie kasowac kilkanascie aukcji naraz ? czy trzeba pojedyczno ? I jak tu sie wystawia kilka aukcji za jednym razem ;< ?
Wszystko masz pod /qa config.
melua
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold
:
0.01
Warn: 20%
#1100
Sep 3 2009 01:09pm
polozylismy beasty hard mode na 10 :). 2 proby tylko zuzyte
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
108
109
110
111
112
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact