Quote (Nensato @ Wed, 30 Sep 2009, 20:11)
Nie, dzieki ;p
jakies tam robe juz mam
Z takim eq to wiadomo, ale ja chce jak najmniej wydac ;p
Czy moze oplaca sie jednak wladowac wiecej fg? Zwraca sie to jakos w miare szybko?
niema reguly

mozesz wydac 0 fg i trafic lighta 27x

jak komus tam sie keidys udało

pierwszy char pierwszy claimb i takie cos na catas zawinal

ale z drugiej strony mozesz latac 24/7/365 i nietrafisz nic wartego 100+ fg (skrajnie ale realne :>)