Quote (Thelema @ Dec 13 2023 08:39am)
Właśnie farmie teraz pamieciowki einhara
kurwa a ja walcze ze sobom czy zmigrowac na trade...... no bo na ssf gralemlukiem w tamtej lidze i farmilem w chuj, a teraz omni mi spadl i jak mysl e ze mam tydzien esencje farmic eh meczennik
a na trade bym zrobil sanctum runnera pogral 2 tyg zarobil 3 mirki i wylogowal sie bez emocji