d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1108510861087108810891443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 28 2009 04:02am
Quote (_siwek_ @ Mon, Sep 28 2009, 10:13am)
do czego :p


LSa :P
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Sep 28 2009 05:31am
Czy ktoś wytłumaczy mi dlaczego profy nic nie podskakują? Używam lite charmów, wbiłem z 5 lvli i nie podskoczyło ani o 1 punkt ;(

Quote (FDSupRa @ Mon, Sep 28 2009, 01:35pm)
mob musi miec wiekszy lvl niz Ty masz lvl proofa dopiero wtedy zacznie leciec i w catach jak jestes to dostajesz tylko punkty z 10% hitow


Dzienna, już ogarniam :)

This post was edited by DeSSq on Sep 28 2009 05:40am
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Sep 28 2009 05:35am
Quote (DeSSq @ Mon, 28 Sep 2009, 13:31)
Czy ktoś wytłumaczy mi dlaczego profy nic nie podskakują? Używam lite charmów, wbiłem z 5 lvli i nie podskoczyło ani o 1 punkt ;(


mob musi miec wiekszy lvl niz Ty masz lvl proofa dopiero wtedy zacznie leciec i w catach jak jestes to dostajesz tylko punkty z 10% hitow
Member
Posts: 18,961
Joined: Aug 24 2007
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 28 2009 06:22am
Quote (markov @ Sat, 26 Sep 2009, 11:22)
nic sie nie zmienilo w kwestii wellera, jezeli o gre chodzi. Ceny cenami, zawsze wariuja.. sam sie rozgladnij w MP.
Tak przy okazji, przestan early bumpowac swoj temat o tym earthie, i robic kilka tematow.


rozumiem :D
Banned
Posts: 10,525
Joined: Jun 3 2006
Gold: Locked
Sep 28 2009 08:10am
Quote (FDSupRa @ Mon, 28 Sep 2009, 13:35)
mob musi miec wiekszy lvl niz Ty masz lvl proofa dopiero wtedy zacznie leciec i w catach jak jestes to dostajesz tylko punkty z 10% hitow


i dodatkowo lv moba musi być wyzszy niz lv profa jezeli masz juz np 10 lv to niedostajesz za moby ponizej 11 lv

a i jeszcze maksymalnie teraz mzoesz dostac 10 pkt za zabicie ejdnego moba wiec np walczac przeciwko softenowi nawet jakbys go walnal 1000 razy to i tak dostaniesz tylko 10 pkt prof chociaz powinno byc normalnie cos kolo 100

This post was edited by misiekxxl on Sep 28 2009 08:11am
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Sep 28 2009 10:27am
kur** teraz nawet ciezko zebrac itemy na wella :(
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 28 2009 10:37am
Quote (Accusation @ Mon, Sep 28 2009, 06:27pm)
kur** teraz nawet ciezko zebrac itemy na wella :(


no ja też nie potafie... nie wiem jak oni tak szybko zwijaja itemki.. może jakieś haxy??
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Sep 28 2009 10:40am
Quote (Bodziuu @ Mon, 28 Sep 2009, 17:37)
no ja też nie potafie... nie wiem jak oni tak szybko zwijaja itemki.. może jakieś haxy??


ja od 55 lece na arenie -_- ale jakos nic nie leci :X
Member
Posts: 5,535
Joined: Nov 28 2005
Gold: 431.98
Sep 28 2009 11:09am
arena biedna albo skilla nie mam ;/ :p
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 28 2009 11:25am
Quote (Accusation @ Mon, Sep 28 2009, 06:40pm)
ja od 55 lece na arenie -_- ale jakos nic nie leci :X


nie odrazy Rzym zbudowano :P

Quote (_siwek_ @ Mon, Sep 28 2009, 07:09pm)
arena biedna albo skilla nie mam ;/ :p


miłej zabawy z moim clubkiem :P

This post was edited by Bodziuu on Sep 28 2009 11:25am
Go Back To Polska Topic List
Prev1108510861087108810891443Next
Add Reply New Topic New Poll