Quote (Accusation @ Mon, Sep 28 2009, 06:40pm)
ja od 55 lece na arenie

ale jakos nic nie leci :X
nie odrazy Rzym zbudowano

Quote (_siwek_ @ Mon, Sep 28 2009, 07:09pm)
arena biedna albo skilla nie mam ;/

miłej zabawy z moim clubkiem
This post was edited by Bodziuu on Sep 28 2009 11:25am