d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1108210831084108510861443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 24 2009 11:50pm
Quote (Bodziuu @ Thu, 24 Sep 2009, 22:41)
ja to mam szczęście...

Tue, Sep 8 2009, 10:22pm Bodziuu Earned 1 Guild Point(s)
Mon, Sep 14 2009, 12:19am Bodziuu Earned 1 Guild Point(s)
Mon, Sep 14 2009, 06:23pm Bodziuu Earned 2 Guild Point(s)
Thu, Sep 17 2009, 12:40am Bodziuu Earned 1 Guild Point(s)
Fri, Sep 18 2009, 07:02pm Bodziuu Earned 1 Guild Point(s)
Tue, Sep 22 2009, 02:09am Bodziuu Earned 1 Guild Point(s)
Wed, Sep 23 2009, 10:48pm Bodziuu Earned 1 Guild Point(s)
Thu, Sep 24 2009, 10:36pm Bodziuu Earned 1 Guild Point(s)

kolejny fail 1st door fail :P


trzeba było 2 wybrać
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2009 02:07am
Quote (umbrela @ Fri, Sep 25 2009, 07:50am)
trzeba było 2 wybrać


cały czas od 2klucza zaczynam ;)
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold: 4,214.79
Sep 25 2009 02:50am
a ja dzisiaj nastepne mq robie XD
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 25 2009 02:54am
Quote (tondor222 @ Fri, Sep 25 2009, 10:50am)
a ja dzisiaj nastepne mq robie XD


powodzenia ja wczoraj na 1 :(
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold: 4,214.79
Sep 25 2009 02:55am
Quote (Zeratull @ Fri, 25 Sep 2009, 09:54)
powodzenia ja wczoraj na 1 :(


ja na palu caly czas 1 door fail, no ale w pierwsze 3 mq po resecie zrobilem 2 passy wiec nie placze XD
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2009 02:57am
^^ ja w ostatnim ladedze feedem zaliczyłem mq dopiero na 9 climbie ;)
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold: 4,214.79
Sep 25 2009 02:58am
Quote (Bodziuu @ Fri, 25 Sep 2009, 09:57)
^^ ja w ostatnim ladedze feedem zaliczyłem mq dopiero na 9 climbie ;)


ja na 17... ale potem po 3 climbach pal i znow na palu osiadlem az do resetu, monka chyba nie da sie odblokowac xD

e: a moze dzis mi sie uda?

This post was edited by tondor222 on Sep 25 2009 02:58am
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2009 03:03am
Quote (tondor222 @ Fri, Sep 25 2009, 10:58am)
ja na 17... ale potem po 3 climbach pal i znow na palu osiadlem az do resetu, monka chyba nie da sie odblokowac xD

e: a moze dzis mi sie uda?


napewno ;)

ja samu zrobiłem wtedy 1 climba.. a monka wbiłem po 1 w nocy wbiłem 2 lvl poszedłem spać. rano wstaje a tu reset był :O
ale 6gp wpadło ;)
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold: 4,214.79
Sep 25 2009 01:37pm
kolejny fail do kolekcji, teraz drugie drzwi xD
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Sep 25 2009 04:42pm
Quote (tondor222 @ Fri, 25 Sep 2009, 21:37)
kolejny fail do kolekcji, teraz drugie drzwi xD


3 drzwi strasznie ciezka sprawa lol....

serio kazdego faila bedziesz tutaj teraz pisal ??
Go Back To Polska Topic List
Prev1108210831084108510861443Next
Add Reply New Topic New Poll