Quote (Rave_PL @ Jul 2 2018 07:49pm)
ALARM KTOS JEST DEBILEM XD
XD
uwazam, ze powinnismy demokracyjnie miec mozliwosc wyrzucania obcokrajowcow z naszej Polskiej społecznosci.
Ja tam bym sie cieszył, jak by Anglia odpadla, bo moze mielibysmy tutaj jednego pozera mniej na jakis czas.