d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev1107108109110111144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 21 2014 02:02pm
Quote (TardekTJK @ Jul 21 2014 09:59pm)
Czy jak zagłosuję na KNP to dostanę nerkę?


kazdy wyborca knp dostaje kartki na dowolny wybrany organ, np jak lewak zaglosuje na knp to dostanie mózg
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 21 2014 02:08pm
Quote (Lander @ 21 Jul 2014 21:02)
kazdy wyborca knp dostaje kartki na dowolny wybrany organ, np jak lewak zaglosuje na knp to dostanie mózg


To w takim razie spelnie swoj obowiazek wyborczy, moge wziac jeszce dodatkowa kartke dla kolezanki???
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 21 2014 02:17pm
Quote (TardekTJK @ Jul 21 2014 10:08pm)
To w takim razie spelnie swoj obowiazek wyborczy, moge wziac jeszce dodatkowa kartke dla kolezanki???


poplynales................
chyba z poznales ja dzisiaj na nowym forum
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 21 2014 02:20pm
Quote (Lander @ 21 Jul 2014 21:17)
poplynales................
chyba z poznales ja dzisiaj na nowym forum



czuje, ze to ta jedyna...
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jul 22 2014 09:02am
youtube.com/watch?v=zbg5_W6zwtk

This post was edited by KongresNowejPrawicy on Jul 22 2014 09:03am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 23 2014 01:55pm


Zakochalem sie!

This post was edited by Lander on Jul 23 2014 01:56pm
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 23 2014 01:57pm
Quote (TardekTJK @ Jul 21 2014 10:20pm)
http://i1.ytimg.com/vi/-rLlIrofE_c/maxresdefault.jpg
czuje, ze to ta jedyna...


Nie smiej sie z chorych ludzi!
Sam nie masz nery!
powinienes to rozumiec.
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jul 24 2014 12:28pm
„Prawo i pięść”, czyli jak Sikorski zakaże JKM wstępu do MSZ

Incydent z udziałem europosłów Janusza Korwin – Mikkego oraz Michała Boniego odbił się szerokim echem zarówno wśród polityków,
jak i całego społeczeństwa. Minister Radosław Sikorski zadeklarował publicznie: „Tak długo jak ja jestem ministrem spraw zagranicznych,
noga pana europosła Korwin-Mikkego tutaj [tj. w siedzibie MSZ] nie postanie”. Rozumiem, że fakt spełnienia publicznej obietnicy może
powodować szok wśród polityków Platformy Obywatelskiej, ale zupełnie nie mogę wytłumaczyć sobie na jakiej podstawie prawnej oparł
swoją śmiałą deklarację minister Sikorski.

~ Przemysław Wipler

http://przemyslaw-wipler.blog.onet.pl/2014/07/24/prawo-i-piesc-czyli-jak-sikorski-zakaze-wstepu-do-msz/
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 24 2014 01:07pm
Plebs chyba sie zapomina, ze jest oplacaany z podatkow. Korwin pewnie tez placi cos na utrzymanie tych darmozjadow wiec niech Sikorski zamknie swoj niewolniczy pysk,
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 24 2014 02:22pm
Najśmieszniejsze jest to, że robią medialną aferę z tego, sądząc, że Polacy to łykają. Założę się, że większość ludzi się cieszy, że jakiś tam polityk dostał po mordzie, bez względu na ich własne preferencje polityczne.
Go Back To Polska Topic List
Prev1107108109110111144Next
Add Reply New Topic New Poll