Quote (Peu @ Jul 19 2011 05:56pm)
30$
Dobra myśl, dota jest lepsza niż wszystkie temu podobne, mimo to, że nie grałem w żadną inną grę tego typu.
Nie grales w HoN&LoL ?

Ja tylko w LoL, ale i tak wole dote, gdyz jest to dzielo blizzarda oraz ma ten swoj niepowtarzalny klimat

poza tym, lubie starsze gierki. tzn. bez przesady, ale ostatnio na przyklad sobie zdjalem z polki Diablo1 oraz Starcraft : BW ^^