d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev1107108109110111125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Apr 5 2011 05:25pm
Quote (Reksio91 @ 6 Apr 2011 01:24)
kierowca ze mnie marny.. jakbym mial jakas furke ...
a odpowiedzi znalem na pamiec :P chociaz juz ich nie pamietam ^^

zdalem za 4 razem wiec to mowi samo za siebie :(


To za którym razem zdasz prawko nie znaczy czy jesteś dobrym czy złym kierowcą.
No ale skoro sam wiesz, żeś słaby..
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Apr 5 2011 05:29pm
Quote (crunk_mp @ Apr 6 2011 12:25am)
To za którym razem zdasz prawko nie znaczy czy jesteś dobrym czy złym kierowcą.
No ale skoro sam wiesz, żeś słaby..


moze jak kiedys bede mial furke to po kilkunastu-kilkudziesieciu tys km moze bede mogl powiedziec ze umiem jezdzic

balbym sie jezdzic po wiekszym miescie wrocek/warszawa tramwaje grrr :D ale tu gdzie mieszkam to nie mialbym problemow :P

Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 5 2011 05:49pm
Quote (crunk_mp @ 6 Apr 2011 00:48)
Mój instruktor też był tego zdania, że jak kogoś się opierdoli gdy popełnia błąd, to lepiej zapamięta. ;D

Same C chcesz zrobić czy E do tego?
Te świadectwa kwalifikacji chyba są dosyć drogie ostatnio.


Najpierw C, a potem C+E.
Kurs na przewóz rzeczy około 3 tysięcy.

Quote (Reksio91 @ 6 Apr 2011 01:29)
moze jak kiedys bede mial furke to po kilkunastu-kilkudziesieciu tys km moze bede mogl powiedziec ze umiem jezdzic

balbym sie jezdzic po wiekszym miescie wrocek/warszawa tramwaje grrr :D ale tu gdzie mieszkam to nie mialbym problemow :P


A co jest trudnego w tramwajach? Dla mnie mogą być. Problemów z nimi nie mam. Wystarczy prawo o ruchu drogowym :) Nam podał 4 punkty i 5 podpunktów i tyle praktycznie.
Jest to w formie schodków. Jakby ktoś był zainteresowany to PM.
Member
Posts: 4,574
Joined: Feb 27 2008
Gold: 1.00
Apr 12 2011 05:05am
ukonczylem kurs w OSK i mam zaswiadczenie na to i zaswiadczenie o badaniu lekarskim.
jakich jeszcze dokumentow potzebuje aby sie zapisac na panstwowy egzamin do WORD'u i ile to teraz kosztuje?
Member
Posts: 10,975
Joined: Aug 31 2007
Gold: 3,583.00
Apr 12 2011 05:07am
Quote (Promote @ 11 Aug 2010 19:29)
Zanim zaczniecie dyskusje przeczytajcie regulamin.

Zasady polskiego forum.

1. Wszystkie Ogolne Zasady oraz Zasada Zero Tolerancji Na Polskim Forum D2jsp nadal obowiązują.
2. Żadnych kłótni, oskarżeń oraz wyzwisk.
3. Żadnych przekleństw.
4. Żadnych tematów dotyczących handlu. Od tego są Trading Grounds.
5. Żadnych odnośników do stron o tematyce pornograficznej oraz innych for handlowych niż D2jsp.
6. Bezsensowny spam nie będzie tolerowany. Tacy spammerzy będą natychmiast karani.
7. Zakaz umieszczania zdjęć użytkowników forum bez ich zgody.
8. W tym temacie dyskutujemy tylko o rzeczach związanych z prawem jazdy, kursami oraz egzaminami.

Łamanie tych reguł będzie karane, bez względu na osobę i intencje. - co prawda nie mam na to wpływu ale posty naruszające regulamin będą zgłaszane do moderatora :)

co do tematu poczułem wewnętrzną potrzebę istnienia takiego wątku, zapraszam do dyskusji :)


Zdałem dawno
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Apr 12 2011 05:09am
wezwanie na jutro do siedziby strazy miejskiej :huh: ja pierdole niby za b-36 a zadnego znaku tam nie bylo, nie mam pojecia o co im chodzi, mam nadzieje ze pouczenie za wykroczenie bo jak mandat to chyba nie przyjme.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 12 2011 05:35am
Quote (AvE @ 12 Apr 2011 13:05)
ukonczylem kurs w OSK i mam zaswiadczenie na to i zaswiadczenie o badaniu lekarskim.
jakich jeszcze dokumentow potzebuje aby sie zapisac na panstwowy egzamin do WORD'u i ile to teraz kosztuje?


Opłacenie egzaminu?
Na B kosztuje około 120-130zł o ile się nie mylę. Najlepiej zadzwoń do WORD lub przejedź się tam.
Zresztą czemu OSK nie zgłosił Cię na egzamin? Za pierwszym razem to oni z reguły robią.
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Member
Posts: 4,574
Joined: Feb 27 2008
Gold: 1.00
Apr 15 2011 07:50am
zapisalem sie dzis na teoretyczny egzamin :) w piatek o 10:05 :)
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 15 2011 07:53am
Quote (AvE @ 15 Apr 2011 15:50)
zapisalem sie dzis na teoretyczny egzamin :) w piatek o 10:05 :)


Powodzenia. Ja w przyszłym tygodniu zacznę jazdy na C wreszcie :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1107108109110111125Next
Add Reply New Topic New Poll