Quote (crunk_mp @ 6 Apr 2011 00:48)
Mój instruktor też był tego zdania, że jak kogoś się opierdoli gdy popełnia błąd, to lepiej zapamięta. ;D
Same C chcesz zrobić czy E do tego?
Te świadectwa kwalifikacji chyba są dosyć drogie ostatnio.
Najpierw C, a potem C+E.
Kurs na przewóz rzeczy około 3 tysięcy.
Quote (Reksio91 @ 6 Apr 2011 01:29)
moze jak kiedys bede mial furke to po kilkunastu-kilkudziesieciu tys km moze bede mogl powiedziec ze umiem jezdzic
balbym sie jezdzic po wiekszym miescie wrocek/warszawa tramwaje grrr

ale tu gdzie mieszkam to nie mialbym problemow

A co jest trudnego w tramwajach? Dla mnie mogą być. Problemów z nimi nie mam. Wystarczy prawo o ruchu drogowym

Nam podał 4 punkty i 5 podpunktów i tyle praktycznie.
Jest to w formie schodków. Jakby ktoś był zainteresowany to PM.