Quote (rollen @ Sep 18 2010 03:57pm)
hehe
co ta ma byc?
filmik zrobiony przez kida twojego pokroju o wartosci naukowej podobnej do kota grajacego na pianinie
jedyna opcja evolucjonistow to wysmiewanie wszystkich innych teorii
misiek pierniczysz glupoty:
1. filmik nie jest zrobiony przez kida. sprawdz to i nie wprowadzaj w blad
2. jaki to jest moj pokroj? jesli masz na mysli pokroj czlowieka wyksztalconego to tak masz racje. a to zle?
3. kwestionujesz wartosc naukowa tego filmiku? jakis konkretny absurd ktory masz na mysli?
4. ewolucjonisci nikogo nie wysmiewaja. to ludzie wysmiewaja kreacjonistow za ich glupote. o tym zreszta jest ten filmik.
moze podszkol sie angielskiego i wtedy obejrzyj ten film.
5. i najwazniejsza glupota jaka sie popisales=> ewolucja nie jest teorią