d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ile Macie Stopni Celcj°usza
Prev1107108109110111192Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,726
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 22 2025 09:38am
Dwa na plusie
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Nov 22 2025 10:09am
22 :huh: czy tu wszyscy sa bezdomni?
Member
Posts: 8,726
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 22 2025 10:13am
22 :huh: czy tu wszyscy sa bezdomni?


🤣
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 10:13am
22 :huh: czy tu wszyscy sa bezdomni?


Śmiej się, ale ja czasami zachodzę do sąsiada, który nie ma w domu wody, ani prądu i piździ u niego jak w kieleckim. Jeszcze ostatnio mu drzwi frontowe się rozjebały i leżą na oścież :lol:
Member
Posts: 8,726
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 22 2025 10:15am
Śmiej się, ale ja czasami zachodzę do sąsiada, który nie ma w domu wody, ani prądu i piździ u niego jak w kieleckim. Jeszcze ostatnio mu drzwi frontowe się rozjebały i leżą na oścież :lol:


To chyba menel trochu z niego
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 10:21am
To chyba menel trochu z niego


Picie to jego życie. Ale chodzi do roboty, tylko wszystko zaraz przepija i nie potrafi odłożyć na głupi prąd już od kilku lat. Ja go lubię, ale to taki trochę degenerat.
Member
Posts: 8,726
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 22 2025 10:23am
Picie to jego życie. Ale chodzi do roboty, tylko wszystko zaraz przepija i nie potrafi odłożyć na głupi prąd już od kilku lat. Ja go lubię, ale to taki trochę degenerat.


No niech mu się żyje jak najlepiej zatem
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 10:25am
No niech mu się żyje jak najlepiej zatem


Jeszcze pół roku temu przygarnął pod dach pijaczka Ukraińca i se siedzą razem i chleją browary, albo jakąś wódeczkę czasem, jak ich odwiedzi Arleta, następna żulica.
Member
Posts: 8,726
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 22 2025 10:37am
Jeszcze pół roku temu przygarnął pod dach pijaczka Ukraińca i se siedzą razem i chleją browary, albo jakąś wódeczkę czasem, jak ich odwiedzi Arleta, następna żulica.


A Ciebie co tam tak ciagnie
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2025 10:38am
A Ciebie co tam tak ciagnie


Ja go po prostu lubię i staram się mu pomagać czasami, znam go kilka lat. Kiedyś z nim piłem.

This post was edited by Fafnir91 on Nov 22 2025 10:39am
Go Back To Polska Topic List
Prev1107108109110111192Next
Add Reply New Topic New Poll