☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Ile Macie Stopni Celcj°usza
Prev
1
107
108
109
110
111
192
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 10088
Replies: 1913
Track Topic
BrakNicku
Member
Posts: 8,726
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#1081
Nov 22 2025 09:38am
Dwa na plusie
James_On
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold
:
40.00
Warn: 30%
#1082
Nov 22 2025 10:09am
22
czy tu wszyscy sa bezdomni?
BrakNicku
Member
Posts: 8,726
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#1083
Nov 22 2025 10:13am
Quote (
James_On @ 22 Nov 2025 17:09
)
22 :huh: czy tu wszyscy sa bezdomni?
🤣
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#1084
Nov 22 2025 10:13am
Quote (
James_On @ Nov 22 2025 05:09pm
)
22 :huh: czy tu wszyscy sa bezdomni?
Śmiej się, ale ja czasami zachodzę do sąsiada, który nie ma w domu wody, ani prądu i piździ u niego jak w kieleckim. Jeszcze ostatnio mu drzwi frontowe się rozjebały i leżą na oścież
BrakNicku
Member
Posts: 8,726
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#1085
Nov 22 2025 10:15am
Quote (
Fafnir91 @ 22 Nov 2025 17:13
)
Śmiej się, ale ja czasami zachodzę do sąsiada, który nie ma w domu wody, ani prądu i piździ u niego jak w kieleckim. Jeszcze ostatnio mu drzwi frontowe się rozjebały i leżą na oścież :lol:
To chyba menel trochu z niego
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#1086
Nov 22 2025 10:21am
Quote (
BrakNicku @ Nov 22 2025 05:15pm
)
To chyba menel trochu z niego
Picie to jego życie. Ale chodzi do roboty, tylko wszystko zaraz przepija i nie potrafi odłożyć na głupi prąd już od kilku lat. Ja go lubię, ale to taki trochę degenerat.
BrakNicku
Member
Posts: 8,726
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#1087
Nov 22 2025 10:23am
Quote (
Fafnir91 @ 22 Nov 2025 17:21
)
Picie to jego życie. Ale chodzi do roboty, tylko wszystko zaraz przepija i nie potrafi odłożyć na głupi prąd już od kilku lat. Ja go lubię, ale to taki trochę degenerat.
No niech mu się żyje jak najlepiej zatem
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#1088
Nov 22 2025 10:25am
Quote (
BrakNicku @ Nov 22 2025 05:23pm
)
No niech mu się żyje jak najlepiej zatem
Jeszcze pół roku temu przygarnął pod dach pijaczka Ukraińca i se siedzą razem i chleją browary, albo jakąś wódeczkę czasem, jak ich odwiedzi Arleta, następna żulica.
BrakNicku
Member
Posts: 8,726
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#1089
Nov 22 2025 10:37am
Quote (
Fafnir91 @ 22 Nov 2025 17:25
)
Jeszcze pół roku temu przygarnął pod dach pijaczka Ukraińca i se siedzą razem i chleją browary, albo jakąś wódeczkę czasem, jak ich odwiedzi Arleta, następna żulica.
A Ciebie co tam tak ciagnie
Arilyn
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold
:
0.00
#1090
Nov 22 2025 10:38am
Quote (
BrakNicku @ Nov 22 2025 05:37pm
)
A Ciebie co tam tak ciagnie
Ja go po prostu lubię i staram się mu pomagać czasami, znam go kilka lat. Kiedyś z nim piłem.
This post was edited by Fafnir91 on Nov 22 2025 10:39am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
107
108
109
110
111
192
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact