Quote (VVilkacy @ Dec 1 2023 02:30pm)
To kiepski moment sobie wybrałeś, bo na razie wygląda na to, że największy nerf dostał właśnie RF. Do tego stopnia, że można kwestionować jego dalsze istnienie dla szarych graczy.
cold dot tez dostal nerfy, cast time na vortexie, jak ktos nie jest noobem i nie gral vortexa na lewym to mysle ze przejdzie. ale jak ktos gral na walku to w sumie zasluguje zeby zadawac mniej dmg

ale ta nowa frost bomba lub wtt brand moze zastapic gema. a rfa jebac tak sie ciesze