d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1106107108109110469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 17 2013 12:55pm
Quote (Czlowiek_Interesu @ 17 Apr 2013 20:53)
macie jakis dobry zestaw na rozciaganie po bieganiu?


biegales juz, czy dopiero sie zbierasz i za kilka dni bedziesz nakurwial? jak dzisiaj to pochwal sie wynikami typie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 17 2013 12:57pm
Bobek, patrz jak się temat rozkręcił ^_^ Całe jsp biega.
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 17 2013 01:00pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 17 Apr 2013 19:55)
biegales juz, czy dopiero sie zbierasz i za kilka dni bedziesz nakurwial? jak dzisiaj to pochwal sie wynikami typie




Code
seria 1 seria 2 seria 3 seria 4 seria 5
 bieg marsz bieg marsz bieg marsz bieg marsz bieg marsz
dzień 1 1 5 1 5 1 5 1 5 1 5


wiadomo, ze tragedia, ale po to taki trening zeby stopniowo nabrac kondycji.

Quote (Grigo @ 17 Apr 2013 19:57)
Bobek, patrz jak się temat rozkręcił ^_^ Całe jsp biega.


ja to juz rok temu adidaski kupilem i bylem podjarany i szybko braklo mi checi, ale teraz nie ma chuja.

This post was edited by Czlowiek_Interesu on Apr 17 2013 01:03pm
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 17 2013 01:05pm
Powrót do biegania po kontuzji (począwszy od stycznia):

Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Apr 17 2013 01:05pm
Quote (Grigo @ 17 Apr 2013 18:57)
Bobek, patrz jak się temat rozkręcił ^_^ Całe jsp biega.
Bobka wyczyny robia wrazenie.

This post was edited by kaaba on Apr 17 2013 01:05pm
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 17 2013 01:09pm
Ja sobie dzisiaj pobiegałem po 2 miesięcznej przerwie.30m 5.4km.Ryj czerwony, jakbym miał eksplodować, czyli normalka.
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 17 2013 01:11pm
Quote (Rafalek @ 17 Apr 2013 20:09)
Ja sobie dzisiaj pobiegałem po 2 miesięcznej przerwie.30m 5.4km.Ryj czerwony, jakbym miał eksplodować, czyli normalka.


;DDDDD

ja mialem w 30 minut 5 biegania i 25 lazenia, wiec nawet nie umieram teraz. bedzie gorzej jak bedzie wiecej biegu niz marszu.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 17 2013 01:12pm
Quote (Czlowiek_Interesu @ 17 Apr 2013 20:11)
;DDDDD

ja mialem w 30 minut 5 biegania i 25 lazenia, wiec nawet nie umieram teraz. bedzie gorzej jak bedzie wiecej biegu niz marszu.


Jak skoczy z 5 cykli na 2 to będzie odczuwalna różnica, a potem na 1 :P
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 17 2013 01:13pm
Quote (arachno_m @ 17 Apr 2013 18:29)
Rozciąganie powinno stanowić czasowo 1/5 treningu i rozciąganie robi się raczej "po" treningu właściwym.

dzisiejszy trening: szybkość
8 x 200m: 33, 32, 33, 32, 32, 29, 32, 28 (s)
+ 1 x 100m: 12,83s


tylko ze mam problem i blokuje to moj komfort w bieganiu, a co za tym idzie czesciej sie zatrzymuje..
Lydki mam jak z kamienia i tak samo miesnie rpzy piszczelach, jakby nie rozgrzane/ nie rozciagniete... przechodzi dopiero po 4-5km ;<
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 17 2013 01:15pm
Quote (anywayACID @ 17 Apr 2013 20:13)
tylko ze mam problem i blokuje to moj komfort w bieganiu, a co za tym idzie czesciej sie zatrzymuje..
Lydki mam jak z kamienia i tak samo miesnie rpzy piszczelach, jakby nie rozgrzane/ nie rozciagniete... przechodzi dopiero po 4-5km ;<


Też coś takiego mam, mięśnie jakby strasznie napięte w łydkach, takie sztywne, a potem jakoś przechodzi.
Go Back To Polska Topic List
Prev1106107108109110469Next
Add Reply New Topic New Poll