Quote (arachno_m @ 17 Apr 2013 18:29)
Rozciąganie powinno stanowić czasowo 1/5 treningu i rozciąganie robi się raczej "po" treningu właściwym.
dzisiejszy trening: szybkość
8 x 200m: 33, 32, 33, 32, 32, 29, 32, 28 (s)
+ 1 x 100m: 12,83s
tylko ze mam problem i blokuje to moj komfort w bieganiu, a co za tym idzie czesciej sie zatrzymuje..
Lydki mam jak z kamienia i tak samo miesnie rpzy piszczelach, jakby nie rozgrzane/ nie rozciagniete... przechodzi dopiero po 4-5km ;<