d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1106107108109110206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Jul 19 2011 08:01am
działa wam HoN'ior?
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold: 0.99
Jul 19 2011 08:03am
Quote (Stanislaw @ Jul 19 2011 04:01pm)
działa wam HoN'ior?


jakis chujowy maintenance robia, podobno caly dzien ma trwac
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 19 2011 08:04am
Quote (Stanislaw @ 19 Jul 2011 16:01)
działa wam HoN'ior?


Było napisane na stronce, że będzie maintenance. Teraz nawet stronka nie działa.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Jul 19 2011 08:06am
Quote (Peu @ Jul 19 2011 04:04pm)
Było napisane na stronce, że będzie maintenance. Teraz nawet stronka nie działa.


No właszka nie ogarnąłem tego i stronka nie działa, więc nie wiedziałem.

Kiedy włączą, pisali?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 19 2011 08:26am
Quote (Stanislaw @ 19 Jul 2011 15:06)
No właszka nie ogarnąłem tego i stronka nie działa, więc nie wiedziałem.

Kiedy włączą, pisali?


http://honstatus.tumblr.com/

niestety niewiele z tego wynika
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Jul 19 2011 08:32am
racyja
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 19 2011 08:41am
nie dziala hon?
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold: 0.99
Jul 19 2011 08:42am
Quote (lszcz @ Jul 19 2011 04:41pm)
nie dziala hon?


ja pierdole, polecam strone wczesniej
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 19 2011 08:44am
Quote (Maarthz @ 19 Jul 2011 16:42)
ja pierdole, polecam strone wczesniej


jest tylko cos o mu online
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 19 2011 08:46am
Quote (lszcz @ 19 Jul 2011 15:44)
jest tylko cos o mu online


gieb donate
Go Back To Polska Topic List
Prev1106107108109110206Next
Add Reply New Topic New Poll