d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1106107108109110717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 9 2011 09:35am
dzieki wszystkim za propozycje :)
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 9 2011 10:35am
Quote (Saygon @ Jan 9 2011 03:28pm)
Fffffffuuuuu :x



Jak masz obejrzanych duzo tytulow to hayate no gotoku jest calkiem fajne.


czemu fu ; D ?

k-on to najlepsza komedia jaka widzialem ; D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 9 2011 10:38am
Quote (JarooJas @ 9 Jan 2011 17:35)
czemu fu ; D ?

k-on to najlepsza komedia jaka widzialem ; D


Co kto lubi. Jak dla mnie bezsensowny, przeslodzony shit.
Jedyna zla pozycja kyoani.

This post was edited by Saygon on Jan 9 2011 10:38am
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Jan 9 2011 10:38am
Quote (kakarotto94 @ 9 Jan 2011 17:33)
Hyakka Ryouran Samurai Girls
zobacz to ;p


Oglądam to własnie i muszę powiedzieć, że przypomina mi to w pewnym stopniu sekirei...
W sumie na dobrą sprawę nie jest to animka przy której można mieć dobrą beke ale pozycja na pewno godna uwagi chociażby ze względu na kreske ^^
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 9 2011 10:41am
aa, aprorpo komedi, to przypomniala mi sie;
Seitokai Yakuindomo ; D wedlug mnie najbardziej pojebane anime roku 2k10 ; D
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 9 2011 11:08am
aktualnie dodam ze poza poszukiwana komedia ogladam Hikaru no Go --> daje rade anime
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 9 2011 11:14am
Quote (marvolo @ 9 Jan 2011 18:08)
aktualnie dodam ze poza poszukiwana komedia ogladam Hikaru no Go --> daje rade anime


Anime o szachach. Mam sciagniete, musze ogarnac.
Member
Posts: 915
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Jan 9 2011 11:15am
gdzie znajde jakas liste z anime na jesien/zime 10/11?
bo pamietam ze ogladalem jakies anime na zime czy jesien ale nazwy nie pamietam
Member
Posts: 292
Joined: Dec 29 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 9 2011 11:16am
high school of the dead ftw! szkoda tylko że tak mało odcinków. A tak pozatym to Bleach, Naruto , One Piece , Fullmetal Alchemist, Death Note
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 9 2011 11:23am
Quote (pedrozek @ Jan 9 2011 06:16pm)
high school of the dead ftw! szkoda tylko że tak mało odcinków. A tak pozatym to Bleach, Naruto , One Piece , Fullmetal Alchemist, Death Note


hsotd obejrzałem 4 epy jak na razie, przyjemnie się ogląda, nie spieszę się
Go Back To Polska Topic List
Prev1106107108109110717Next
Add Reply New Topic New Poll