d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Pięknych Kobiet > Zasady W 1-szym Poście
Prev1105106107108109336Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Aug 6 2013 06:04am
ehhhh ten mysz15.....

robi w balona kolejne pokolenia forumowiczow..
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Aug 6 2013 06:05am
beka jak sie piana dziecią potoczyla;DDDD
sugerują pisac na jsp ze sliniakami wokol szyji;DDDDD

miedzy innymi dlatego nie wdaje sie w dyskusje z podludzmi bo plytkosc ich pojmowania nie ogarnie mojego punktu widzenia, wiec to tak jak rozmowa z wiatrakami... godosz i tak nie suyszo bo ruch powietrza rzuca slowa na wiatr ;O
wogole mam beke, ze wam sie wydaje, ze jak wychodze z tematu to zaraz podkulam ogon bo mi pojechaliscie;DDDD
wychodze zwykle gdy przestajecie mnie bawic bo gdy calkiem zabawny hate sie skonczy a zamieni w pseudointelektualna i pseudopsychologiczną papke umoralniajaca to ja zalamuje rece - no kurwa przeciez gimb pixele nie bedo pouczac Boga lol
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Aug 6 2013 06:10am
Quote (mysz15 @ 6 Aug 2013 14:05)
beka jak sie piana dziecią potoczyla;DDDD
sugerują pisac na jsp ze sliniakami wokol szyji;DDDDD

miedzy innymi dlatego nie wdaje sie w dyskusje z podludzmi bo plytkosc ich pojmowania nie ogarnie mojego punktu widzenia, wiec to tak jak rozmowa z wiatrakami... godosz i tak nie suyszo bo ruch powietrza rzuca slowa na wiatr ;O
wogole mam beke, ze wam sie wydaje, ze jak wychodze z tematu to zaraz podkulam ogon bo mi pojechaliscie;DDDD
wychodze zwykle gdy przestajecie mnie bawic bo gdy calkiem zabawny hate sie skonczy a zamieni w pseudointelektualna i pseudopsychologiczną papke umoralniajaca to ja zalamuje rece - no kurwa przeciez gimb pixele nie bedo pouczac Boga lol


to celowy zabieg?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 6 2013 06:11am
Quote (mysz15 @ Aug 6 2013 01:05pm)
beka jak sie piana dziecią potoczyla;DDDD
sugerują pisac na jsp ze sliniakami wokol szyji;DDDDD

miedzy innymi dlatego nie wdaje sie w dyskusje z podludzmi bo plytkosc ich pojmowania nie ogarnie mojego punktu widzenia, wiec to tak jak rozmowa z wiatrakami... godosz i tak nie suyszo bo ruch powietrza rzuca slowa na wiatr ;O
wogole mam beke, ze wam sie wydaje, ze jak wychodze z tematu to zaraz podkulam ogon bo mi pojechaliscie;DDDD
wychodze zwykle gdy przestajecie mnie bawic bo gdy calkiem zabawny hate sie skonczy a zamieni w pseudointelektualna i pseudopsychologiczną papke umoralniajaca to ja zalamuje rece - no kurwa przeciez gimb pixele nie bedo pouczac Boga lol


PRZEPROWADŹMY ANALIZĘ

Po pierwsze: Pragnę zauważyć brak bólu dupy wynikającego przez nadużywanie ":DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" - to tylko taki chwyt żeby wszyscy wiedzieli jaki jest wyluzowany.
Po drugie : Pragnę zaznaczyć jak bardzo "ma wyjebane" i jakiej zaawansowanej terminologii używa przytaczając "rozmowa z wiatrakami" - To takie wymowne
Po trzecie : "Wogole" ma beke ze wszystkiego i nie wychodzi z tematu bo nie ma argumentów tylko po prsotu go to nie bawi
Po czwarte : Zabawny hate przestaje go bawić kiedy ktoś próbuje pisać coś z sensem, wtedy wszystko staje się zbyt trudne do zrozumienia więc zaczyna nazywać się "bogiem" mówić o swoim przyrodzeniu przekraczajacym 19 cm oraz tym jakby to on nie rupotał każdej kobiety ktorej imie konczy sie na .jpg.

Well, well jeszcze troche i mogę pisać doktorat o człowieku który ma urojenia na swoim boskim punkcie, nais.


/e zaraz wejdzie tutaj i napsize ze mam duzy bol dupy i biroe wszystko na pwoaznie itp, patrzcie tylko.

This post was edited by blejdowy on Aug 6 2013 06:17am
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 6 2013 06:11am
Quote (mysz15 @ Aug 6 2013 02:05pm)
beka jak sie piana dziecią potoczyla;DDDD
sugerują pisac na jsp ze sliniakami wokol szyji;DDDDD

miedzy innymi dlatego nie wdaje sie w dyskusje z podludzmi bo plytkosc ich pojmowania nie ogarnie mojego punktu widzenia, wiec to tak jak rozmowa z wiatrakami... godosz i tak nie suyszo bo ruch powietrza rzuca slowa na wiatr ;O
wogole mam beke, ze wam sie wydaje, ze jak wychodze z tematu to zaraz podkulam ogon bo mi pojechaliscie;DDDD
wychodze zwykle gdy przestajecie mnie bawic bo gdy calkiem zabawny hate sie skonczy a zamieni w pseudointelektualna i pseudopsychologiczną papke umoralniajaca to ja zalamuje rece - no kurwa przeciez gimb pixele nie bedo pouczac Boga lol


rozmowa z wiatrakami :rofl:
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold: 0.50
Warn: 10%
Aug 6 2013 06:13am
e chłopaki nie posrajta sie tylko
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Aug 6 2013 06:18am
Quote (blejdowy @ 6 Aug 2013 13:11)
PRZEPROWADŹMY ANALIZĘ

Po pierwsze: Pragnę zauważyć brak bólu dupy wynikającego przez nadużywanie ":DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" - to tylko taki chwyt żeby wszyscy wiedzieli jaki jest wyluzowany.
Po drugie : Pragnę zaznaczyć jak bardzo "ma wyjebane" i jakiej zaawansowanej terminologii używa przytaczając "rozmowa z wiatrakami" - To takie wymowne
Po trzecie : "Wogole" ma beke ze wszystkiego i nie wychodzi z tematu bo nie ma argumentów tylko po prsotu go to nie bawi
Po czwarte : Zabawny hate przestaje go bawić kiedy ktoś próbuje pisać coś z sensem, wtedy wszystko staje się zbyt trudne do zrozumienia więc zaczyna nazywać się "bogiem" mówić o swoim przyrodzeniu przekraczajacym 19 cm oraz tym jakby to on nie rupotał każdej kobiety ktorej imie konczy sie na .jpg.

Well, well jeszcze troche i mogę pisać doktorat o człowieku który ma urojenia na swoim boskim punkcie, nais.


O KURWA PREDZEJ STWORZE SOBIE TULPE Z MAŁĄ KUŚKĄ NIŻ TO PRZECZYTAM;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 6 2013 06:19am
Quote (mysz15 @ 6 Aug 2013 14:18)
O KURWA PREDZEJ STWORZE SOBIE TULPE Z MAŁĄ KUŚKĄ NIŻ TO PRZECZYTAM;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 6 2013 06:21am
Quote (mysz15 @ Aug 6 2013 02:18pm)
O KURWA PREDZEJ STWORZE SOBIE TULPE Z MAŁĄ KUŚKĄ NIŻ TO PRZECZYTAM;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 6 2013 06:22am
Quote (mysz15 @ 6 Aug 2013 14:18)
O KURWA PREDZEJ STWORZE SOBIE TULPE Z MAŁĄ KUŚKĄ NIŻ TO PRZECZYTAM;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


jesteś gruby
Go Back To Polska Topic List
Prev1105106107108109336Next
Add Reply New Topic New Poll