d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1105106107108109469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 17 2013 09:24am
Quote (Atanok @ 17 Apr 2013 16:22)
Ja chcialem biegac codziennie bez przerwy, ale nie wiem czy nie ma jakichs przeciwwskazan do takiego trybu.


Ty byłeś początkującym?
http://www.biegaj40minut.pl/

Imo lepiej przestrzegać przerw.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 17 2013 09:30am
Quote (b0b3k @ 17 Apr 2013 17:22)
W sumie to różnie, w tym miesiącu biegałem 11 razy, w pierwszym tygodniu odpuściłem tylko w środę, w drugim tygodniu biegałem od środy do soboty i w tym tygodniu to mój pierwszy trening. :p


zapisujesz sie na bieg konstytucji 3 maja? ;] ja juz zapisany
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 17 2013 09:41am
To na 5km? Płaci się pewnie za to co?
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 17 2013 10:28am
Nie moge kurfa przelamac 25min na 5km ;<
Endomondo jakos inaczej pokazuje niz garmin z czasami posrednimi, ale i tak endomondo lepiej to obrazuje.
Zamierzone bylo 8km w 40min, wyszlo 6 w 31... Widocznie zmeczony za mocno po pon 15 km ;<
e: 1km i 6km sa z gorki/pod gorke ogromna ;<

e2 a dla porownania tutaj garmin, jakos inaczej jedno i drugie zczytuje dane ;<


This post was edited by anywayACID on Apr 17 2013 10:34am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 17 2013 10:44am
Quote (b0b3k @ 17 Apr 2013 17:41)
To na 5km? Płaci się pewnie za to co?


5 km
kosztuje 50zl ale oczywko dostajesz koszulke techniczna. do tego po biegu napoj i jakies zarcie + medal ;]
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 17 2013 10:55am
Quote (cOr @ 17 Apr 2013 17:44)
5 km
kosztuje 50zl ale oczywko dostajesz koszulke techniczna. do tego po biegu napoj i jakies zarcie + medal ;]


Do Wawy specjalnie po to nie bede szalal ;P

Panowie, zaawansowani. Przepraszam za slowo, ale wkurwia mnie na kazdym treningu "brak rozciagniecia" "pseudo twarde miesnie" przy piszczelach/lydkach.
Rozgrzewam sie, ale moze za malo..? albo zle...
Zazwyczaj przechodiz na 4-5km dopiero ;<
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 17 2013 11:29am
Rozciąganie powinno stanowić czasowo 1/5 treningu i rozciąganie robi się raczej "po" treningu właściwym.

dzisiejszy trening: szybkość
8 x 200m: 33, 32, 33, 32, 32, 29, 32, 28 (s)
+ 1 x 100m: 12,83s

This post was edited by arachno_m on Apr 17 2013 11:44am
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 17 2013 12:32pm
http://www.biegaj40minut.pl/trening-40-minut-biegu/tydzien-1

jestem po 1 dniu. po 3 powtorzeniu mialem lydy z waty, a potem juz fajnie i czuje motywacje na zgubienie miesnia piwnego.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 17 2013 12:35pm
Quote (Czlowiek_Interesu @ 17 Apr 2013 19:32)
http://www.biegaj40minut.pl/trening-40-minut-biegu/tydzien-1

jestem po 1 dniu. po 3 powtorzeniu mialem lydy z waty, a potem juz fajnie i czuje motywacje na zgubienie miesnia piwnego.


Gratulacje, najtrudniejsze za Tobą- wyjść z domu. Teraz tylko nie szukać wymówek na kolejne treningi :D
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 17 2013 12:53pm
macie jakis dobry zestaw na rozciaganie po bieganiu?
Go Back To Polska Topic List
Prev1105106107108109469Next
Add Reply New Topic New Poll