Quote (Yugi @ Nov 23 2012 11:04pm)

to gieb taga i po weekendzie pofarmimy może kiedyś
Ja chętnie pofarmię keje, ewentualnie mogę się przejść na jakieś uberki jakby co.
3 machiny hier.
Quote (t0xy @ Nov 23 2012 08:13pm)
need 2 osoby na ubera mp6++
baba i monk here
po 1 machinie
wyjdzie 1 uber i machina ale cos sie wymysli
bump, nadal szukamy 2 ludzi chętnych na ubery (mp6 lub wyżej).
e/ jeden slot wolny już.
2e/ już full
This post was edited by 2007 on Nov 23 2012 03:30pm