d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev11051061071081091715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 23 2012 03:20pm
Quote (Yugi @ Nov 23 2012 11:04pm)
:cry:

to gieb taga i po weekendzie pofarmimy może kiedyś


Ja chętnie pofarmię keje, ewentualnie mogę się przejść na jakieś uberki jakby co.
3 machiny hier.

Quote (t0xy @ Nov 23 2012 08:13pm)
need 2 osoby na ubera mp6++

baba i monk here

po 1 machinie


wyjdzie 1 uber i machina ale cos sie wymysli


bump, nadal szukamy 2 ludzi chętnych na ubery (mp6 lub wyżej).

e/ jeden slot wolny już.

2e/ już full

This post was edited by 2007 on Nov 23 2012 03:30pm
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 23 2012 04:05pm
4 osoby
4 crap ringi

:love:
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 23 2012 04:06pm
Quote (t0xy @ Nov 24 2012 12:05am)
4 osoby
4 crap ringi

:love:


Czyli nic nowego. ;p
dz za grę panowie.
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 23 2012 04:07pm
Quote (2007 @ Nov 23 2012 10:06pm)
Czyli nic nowego. ;p
dz za grę panowie.


rowniez.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Nov 23 2012 04:11pm
3 machiny mam jeszcze to porobimy ubery
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 23 2012 04:12pm
moge pomuc
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Nov 23 2012 10:08pm
Jest jakiś koks co uber mp5 walnie bo sie z kumplem przeliczylem ? :)
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Nov 24 2012 02:49am
czemu te itemy tak stanialy ? :O armor ik 25m
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Nov 24 2012 03:21am
Quote (m4rc1n3k @ Nov 24 2012 10:49am)
czemu te itemy tak stanialy ? :O armor ik 25m



bo duzo legendarow leci ? rare typu rekawice wcale nie stanialy
Go Back To Polska Topic List
Prev11051061071081091715Next
Add Reply New Topic New Poll