d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev1105106107108109125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,602
Joined: Mar 20 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 22 2011 04:41pm
Quote (Msk @ Mar 22 2011 11:40pm)
Jest się czym chwalić... Chociaż sam jechałeś?
A w 2.5 msc załatwić skrzynię biegów na amen to chyba trzeba nie używać sprzęgła do zmiany biegów.


Pewnie wrzucal biegi bez skrzyni na 3k + obrotach :o
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Mar 22 2011 04:42pm
Quote (Hostiled @ Mar 23 2011 12:41am)
Pewnie wrzucal biegi bez skrzyni na 3k + obrotach :o


Wrzucał biegi bez skrzyni? :D
Chyba bez sprzęgła ;)

This post was edited by Msk on Mar 22 2011 04:42pm
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Mar 22 2011 04:47pm
Quote (bartek6661 @ Mar 22 2011 10:32pm)
mam prawko 3 lata juz i jezdze golfem IV 1.4 benzyna 180km/h nim lecialem i jeszcze szedl
na zeszle wakacje kupilem sobie escorta xr3i 1.8 131km tak zajechalem go w trupa!!!!
2.5 msc wytrzymal pod moim tempem hehehehe skrzynia nie wytrzymala i poszedl do zyda B)



hehe sam chcial bys lepszy zlom biedaku
idz do biedronki zapie...j i pakuj mi zakupy ktore bede wkladal do zlomu
tak kupuje tam tylko plyn do spryskiwaczy ale i tak bedziesz mi go podawal  :lol:


owszem ze chcialbym lepszy zlom, bo byle dresowozem jezdzic nie bede
a co do pozostalych 2 linijek nawet nie skomentuje, bo sa tak denne jak twoja osoba
i dobrym musisz byc kierowca jak w 2.5 msc potrafisz rozjebac skrzynie, obstawiam ze jezdzisz jak skonczona pizda
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Mar 23 2011 02:54am
[QUOTEQuote (skwarek @ Mar ]i dobrym musisz byc kierowca jak w 2.5 msc potrafisz rozjebac skrzynie, obstawiam ze jezdzisz jak skonczona pizda[/QUOTE]

True True!! <_<

This post was edited by nerok on Mar 23 2011 02:54am
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Mar 23 2011 02:55am
<_<

This post was edited by nerok on Mar 23 2011 02:55am
Member
Posts: 2,606
Joined: Feb 9 2011
Gold: 220.00
Mar 23 2011 03:25am
Quote (Hostiled @ Mar 22 2011 11:41pm)
Pewnie wrzucal biegi bez skrzyni na 3k + obrotach :o


hahahah czlowieku wez sie ogarnij

Quote (Msk @ Mar 22 2011 11:42pm)
Wrzucał biegi bez skrzyni? :D
Chyba bez sprzęgła ;)


:thumbsup:
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Mar 23 2011 05:35am
podoba wam sie mazda mx-3 ? :>
Member
Posts: 16,969
Joined: Mar 6 2009
Gold: 34.00
Mar 23 2011 05:38am
Quote (Fatality-SoF @ Mar 23 2011 12:35pm)
podoba wam sie mazda mx-3 ? :>


nie
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Mar 23 2011 06:05am
Quote (Fatality-SoF @ Mar 23 2011 01:35pm)
podoba wam sie mazda mx-3 ? :>


Trochę babskie auto imo
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Mar 23 2011 06:17am
Quote (Fatality-SoF @ 23 Mar 2011 13:35)
podoba wam sie mazda mx-3 ? :>


nie
Go Back To Polska Topic List
Prev1105106107108109125Next
Add Reply New Topic New Poll