Quote (bartek6661 @ Mar 22 2011 10:32pm)
mam prawko 3 lata juz i jezdze golfem IV 1.4 benzyna 180km/h nim lecialem i jeszcze szedl
na zeszle wakacje kupilem sobie escorta xr3i 1.8 131km tak zajechalem go w trupa!!!!
2.5 msc wytrzymal pod moim tempem hehehehe skrzynia nie wytrzymala i poszedl do zyda

hehe sam chcial bys lepszy zlom biedaku
idz do biedronki zapie...j i pakuj mi zakupy ktore bede wkladal do zlomu
tak kupuje tam tylko plyn do spryskiwaczy ale i tak bedziesz mi go podawal

owszem ze chcialbym lepszy zlom, bo byle dresowozem jezdzic nie bede
a co do pozostalych 2 linijek nawet nie skomentuje, bo sa tak denne jak twoja osoba
i dobrym musisz byc kierowca jak w 2.5 msc potrafisz rozjebac skrzynie, obstawiam ze jezdzisz jak skonczona pizda