d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1105106107108109717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 5 2011 11:40am
Quote (Magik69 @ Jan 5 2011 06:34pm)
Mnie najbardziej Ao no Exorcist : P
Manga jest bardzo dobra.

cześć jaroo :)


cze

nom moze byc dobre, lubie klimaty yokai etc

ogolnie kurwa zapowiada sie dobrze

This post was edited by JarooJas on Jan 5 2011 11:41am
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jan 6 2011 07:24am
Quote (luksus @ Jan 5 2011 07:24pm)
skad wiesz ze fake na 100% :( ja się napaliłem na DtB


1. Zbyt dużo interesujących tytułów :P
2. Kolejne anime ze świata Geassa ma opowiadać o wojnie w Europie, już są pierwsze projekty postaci w internecie
3. Gainax jest teraz zajęty 3 częścią odbudowy Evangeliona, więc na pewno nie ma teraz czasu na aż 2 nowe projekty
4. Madhouse ma podpisany kontrakt z Marvelem na 4 serie, wyszły dopiero 2

This post was edited by Kubus on Jan 6 2011 07:25am
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 8 2011 06:45pm
zapodaj ktos komedia , ale naprawde porzadna komedie anime
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 8 2011 06:46pm
Quote (Kubus @ Jan 6 2011 02:24pm)
1. Zbyt dużo interesujących tytułów :P
2. Kolejne anime ze świata Geassa ma opowiadać o wojnie w Europie, już są pierwsze projekty postaci w internecie
3. Gainax jest teraz zajęty 3 częścią odbudowy Evangeliona, więc na pewno nie ma teraz czasu na aż 2 nowe projekty
4. Madhouse ma podpisany kontrakt z Marvelem na 4 serie, wyszły dopiero 2


@1 to co :D
@2 już wyszło, dvd
@3 nie znam sie na tym
#4 nie wiem ocb :D
Member
Posts: 915
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Jan 8 2011 07:15pm
Quote (Saygon @ Jan 4 2011 04:12pm)
No zaczalem chobits, ale chyba nie dotrwam i zrobie jako dropped. To samo z k-onem 2. Pierwszy sezon przebolalem, ale drugiego juz nie dam rady. Aktualnie musze dokonczyc shiki i paranoia agent, a jak je obejrze to bede w tak ciezkim stanie, ze wezme sie za cos lekkiego. Nie wiem, moze wreszcie wezme sie sa sumomomomomo. Slodki tytul.
No i musze fate/stay night w hd sciagnac i obejrzec bo to raczej klasyk anime.
I probuje ogarnac tengen toppe, ale mam bez polskich napisow, takze powoli sie za to zabieram.
e/ w sumie sciagnalem dwie wysoko oceniane komedie wiec juz wiem co ogarne :D

http://img1.lln.crunchyroll.com/i/spire3/17435e2ea1079f9b562a9345d32757ec1229591692_full.gif

Chyba jednak obejrze ttgl :D


o kurde n1 gif,myslalem ze bedzie cos innego
ja powrocilem do Hyakka Ryouran Samurai Girls
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 9 2011 08:24am
Quote (marvolo @ Jan 9 2011 01:45am)
zapodaj ktos komedia , ale naprawde porzadna komedie anime


k-on!
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 9 2011 08:28am
Quote (JarooJas @ 9 Jan 2011 15:24)
k-on!


Fffffffuuuuu :x

Quote (marvolo @ 9 Jan 2011 01:45)
zapodaj ktos komedia , ale naprawde porzadna komedie anime


Jak masz obejrzanych duzo tytulow to hayate no gotoku jest calkiem fajne.
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Jan 9 2011 08:31am
Quote (marvolo @ 9 Jan 2011 02:45)
zapodaj ktos komedia , ale naprawde porzadna komedie anime


Golden Boy
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jan 9 2011 09:31am
Quote (luksus @ Jan 9 2011 02:46am)
@2 już wyszło, dvd



Wtf?!



Jeden z pierwszych artów, pojawił się w sieci kilka dni temu

This post was edited by Kubus on Jan 9 2011 09:38am
Member
Posts: 915
Joined: Nov 29 2009
Gold: 0.00
Jan 9 2011 09:33am
Quote (marvolo @ Jan 9 2011 01:45am)
zapodaj ktos komedia , ale naprawde porzadna komedie anime


Hyakka Ryouran Samurai Girls
zobacz to ;p
Go Back To Polska Topic List
Prev1105106107108109717Next
Add Reply New Topic New Poll