No zaczalem chobits, ale chyba nie dotrwam i zrobie jako dropped. To samo z k-onem 2. Pierwszy sezon przebolalem, ale drugiego juz nie dam rady. Aktualnie musze dokonczyc shiki i paranoia agent, a jak je obejrze to bede w tak ciezkim stanie, ze wezme sie za cos lekkiego. Nie wiem, moze wreszcie wezme sie sa sumomomomomo. Slodki tytul.
No i musze fate/stay night w hd sciagnac i obejrzec bo to raczej klasyk anime.
I probuje ogarnac tengen toppe, ale mam bez polskich napisow, takze powoli sie za to zabieram.
e/ w sumie sciagnalem dwie wysoko oceniane komedie wiec juz wiem co ogarne

http://img1.lln.crunchyroll.com/i/spire3/17435e2ea1079f9b562a9345d32757ec1229591692_full.gif
Chyba jednak obejrze ttgl
