Quote (eczek @ Jan 24 2010 04:15pm)
masscara to jest droga glukoza xzD
k czaj, cykl który mi rozpisałeś na pma podaruję sobie w tym roku, może za rok bo teraz sie nie wyrobie a chciałbym z wrześniem pocisnąć coś co mnie rozpierdoli jak domki w czeczeni, cykl 15 tyg, potem przerwa 3 miesiące, czyli mamy poczatek kwietnia 2011. i dopiero potem coś wymyśle