d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11051061071081091680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 2 2009 04:19pm
Quote (hoolz @ Wed, Sep 2 2009, 10:15pm)
http://old.demotywatory.pl/uploads/1250084849_by_yetie.jpg

iso beton and hate


chcialem powiedziec, ze jeden z tutejszych uzytkownikow ma cale konto na n-k poswiecone swojej postaci w wow ;)
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Sep 2 2009 04:22pm
TotCr 10 i 25 wyczyszczone. Z Anub'araka 25 padła ta macka - skrzynia biegów z Leviathana. ;)
Anub'arak - tricky walka, fajna walka.

btw: http://www.wykop.pl/ramka/228923/dlaczego-nie-mam-dziewczyny

This post was edited by Elder33 on Sep 2 2009 04:24pm
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Sep 2 2009 04:29pm
Quote (Elder33 @ Thu, 3 Sep 2009, 00:22)
TotCr 10 i 25 wyczyszczone. Z Anub'araka 25 padła ta macka - skrzynia biegów z Leviathana. ;)
Anub'arak - tricky walka, fajna walka.

btw: http://www.wykop.pl/ramka/228923/dlaczego-nie-mam-dziewczyny




Epic tanking :D od 1 mln kiteował go mag po permafrost ;).
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Sep 2 2009 04:37pm
Quote (wielkiburak @ Wed, 2 Sep 2009, 22:19)
chcialem powiedziec, ze jeden z tutejszych uzytkownikow ma cale konto na n-k poswiecone swojej postaci w wow ;)


ciekawe kto
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 2 2009 04:55pm
Quote (Cavalorn @ Wed, Sep 2 2009, 10:37pm)
ciekawe kto


uderz w stol, co kalafior? :)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 2 2009 05:13pm
Quote (wielkiburak @ Thu, 3 Sep 2009, 00:55)
uderz w stol, co kalafior? :)


profile/27461620

co TY :D !
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 2 2009 05:23pm
Quote (Cavalorn @ Wed, Sep 2 2009, 10:37pm)
ciekawe kto


LOL , n1 :"DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

A ja nauczylem sie resowac paladynem na trialu :< lvl 13,5
Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Sep 2 2009 05:24pm
Śpioch skad masz tytul Doctor

This post was edited by Gold_warrior on Sep 2 2009 05:25pm
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 2 2009 05:29pm
Quote (Gold_warrior @ Wed, Sep 2 2009, 11:24pm)
Śpioch skad masz tytul Doctor


pelno wiary po resecie dostalo dziwne tytuly. u nas w gildii jakis ork ma za first night elfa.
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Sep 2 2009 05:32pm
Quote (Gold_warrior @ Thu, 3 Sep 2009, 01:24)
Śpioch skad masz tytul Doctor


blizzard znów coś popsuł. ten title powinny mieć osoby, które miały realm 1st first aid ;p
Go Back To Polska Topic List
Prev11051061071081091680Next
Closed New Topic New Poll