d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev1104105106107108144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jul 16 2014 08:25am
Młodzież Murzynami Europy!
Znów zostałem okrzyknięty w PE rasistą. Ale po kolei...
Wystąpiłem w pożyczonym od kol.Iwaszkiewicza krawacie - bo z hotelu wybiegłem bez muszki. Debata dotyczyła bezrobocia wśród młodzieży - a wypowiedzi (poza głosem kol.Iwaszkiewicza) były kompletnym bełkotem. 3/4 to były po prostu narzekania, że to jest skandal i musimy wytężyć wszystkie siły, by "coś" z tym zrobić, bo młodzież ma prawo - a pozostała 1/4 to lewacki wrzask, by dać więcej pieniędzy na walkę z bezrobociem wśród młodzieży (co zresztą lewakom nie przeszkadzało jednym tchem twierdzić, że dawane obecnie "na walkę z bezrobociem" pieniądze trafiają nie tam, gdzie powinny...). Tow.Sergiuszowi GUTIÉRREZOWI PRIETO z Postępowego Aliansu Socjalistów i D***kratów Hiszpanii zwróciłem uwagę, że Hiszpania, która przed Kolumbem była najpotężniejszym mocarstwem świata, po zdobyciu złota z Ameryki spadła do czwartej ligi - bo dawanie krajowi pieniędzy oznacza, że kupi on więcej zza granicy, co spowoduje zwiększenie bezrobocia:
https://www.youtube.com/watch?v=X3VeH9q7XnE
Chyba trochę zaczął myśleć...
Na zakończenie otrzymałem prawo do wypowiedzi - i przypomniałem, co robiłem w Polsce dziesiątki razy, że gdy śp.Jan F.Kennedy wprowadził w USA po raz pierwszy "płacę minimalną", to powiedział szczerze, że robi to, by chronić przemysł Północy przed konkurencją taniej siły roboczej z Południa. Płacę minimalną wprowadzono - i 4 miliony młodych ludzi straciło pracę. Tam chodziło o 4 miliony murzyńskich nastolatków - a tu mamy 20 milionów młodych Europejczyków, którzy są Murzynami Europy...
https://www.youtube.com/watch?v=hMcAe2Q71Bs
Tu rozległ się ryk oburzenia lewej strony (ale i centrum) sali - bo użycie słowa "Murzyn" jest podobno objawem rasizmu. Domagałem się jeszcze likwidacji płac-minu oraz zmiażdżenia potęgi związków zawodowych, które działają w interesie już zatrudnionych związkowców i nie chcą, by młodzi ludzie znaleźli pracę - ale sala zajęta była wyciem: "Rasizm!"
Na żądanie Lewicy Prezydium PE obiecało rozpatrzyć sprawę ukarania mnie za ten "rasizm"...
Cóż: jestem szkolony na książkach śp.Marka Twaina. I nie mam pojęcia, jak na politycznie poprawną angielszczyznę przełożyć zwrot: "Młodzi to Murzyni Europy"??!?
Ciekawe przy tym, kogo w takim razie Jankesi wyzwolili z niewoli na plantacjach Dixielandu, jeśli nie Murzynów? A jeśli to jest rasizmem, to czy powiedzenie, że z obozu w Auschwitz uwolniono Żydów nie jest przypadkiem anty-semityzmem?
Zaraz: czy hasłem feministek nie jest:aby:
"Kobieta Murzynem świata!"?
http://www.tumultueuses.com/Woman-is-the-negro-of-the-World
PS. Koledzy proszą, bym przemawiał po polsku, do wyborców w kraju, nie troszcząc się o percepcję tych głupków z PE. Chyba się zastosuję...


jkm
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jul 17 2014 10:29am


o 21.40 będę w TV SuperStacja u p.Elizy Michalik

jkm

This post was edited by KongresNowejPrawicy on Jul 17 2014 10:44am
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 17 2014 10:41am
Quote (KongresNowejPrawicy @ Jul 16 2014 04:25pm)
Młodzież Murzynami Europy!
Znów zostałem okrzyknięty w PE rasistą. Ale po kolei...
Wystąpiłem w pożyczonym od kol.Iwaszkiewicza krawacie - bo z hotelu wybiegłem bez muszki. Debata dotyczyła bezrobocia wśród młodzieży - a wypowiedzi (poza głosem kol.Iwaszkiewicza) były kompletnym bełkotem. 3/4 to były po prostu narzekania, że to jest skandal i musimy wytężyć wszystkie siły, by "coś" z tym zrobić, bo młodzież ma prawo - a pozostała 1/4 to lewacki wrzask, by dać więcej pieniędzy na walkę z bezrobociem wśród młodzieży (co zresztą lewakom nie przeszkadzało jednym tchem twierdzić, że dawane obecnie "na walkę z bezrobociem" pieniądze trafiają nie tam, gdzie powinny...). Tow.Sergiuszowi GUTIÉRREZOWI PRIETO z Postępowego Aliansu Socjalistów i D***kratów Hiszpanii zwróciłem uwagę, że Hiszpania, która przed Kolumbem była najpotężniejszym mocarstwem świata, po zdobyciu złota z Ameryki spadła do czwartej ligi - bo dawanie krajowi pieniędzy oznacza, że kupi on więcej zza granicy, co spowoduje zwiększenie bezrobocia:
https://www.youtube.com/watch?v=X3VeH9q7XnE
Chyba trochę zaczął myśleć...
Na zakończenie otrzymałem prawo do wypowiedzi - i przypomniałem, co robiłem w Polsce dziesiątki razy, że gdy śp.Jan F.Kennedy wprowadził w USA po raz pierwszy "płacę minimalną", to powiedział szczerze, że robi to, by chronić przemysł Północy przed konkurencją taniej siły roboczej z Południa. Płacę minimalną wprowadzono - i 4 miliony młodych ludzi straciło pracę. Tam chodziło o 4 miliony murzyńskich nastolatków - a tu mamy 20 milionów młodych Europejczyków, którzy są Murzynami Europy...
https://www.youtube.com/watch?v=hMcAe2Q71Bs
Tu rozległ się ryk oburzenia lewej strony (ale i centrum) sali - bo użycie słowa "Murzyn" jest podobno objawem rasizmu. Domagałem się jeszcze likwidacji płac-minu oraz zmiażdżenia potęgi związków zawodowych, które działają w interesie już zatrudnionych związkowców i nie chcą, by młodzi ludzie znaleźli pracę - ale sala zajęta była wyciem: "Rasizm!"
Na żądanie Lewicy Prezydium PE obiecało rozpatrzyć sprawę ukarania mnie za ten "rasizm"...
Cóż: jestem szkolony na książkach śp.Marka Twaina. I nie mam pojęcia, jak na politycznie poprawną angielszczyznę przełożyć zwrot: "Młodzi to Murzyni Europy"??!?
Ciekawe przy tym, kogo w takim razie Jankesi wyzwolili z niewoli na plantacjach Dixielandu, jeśli nie Murzynów? A jeśli to jest rasizmem, to czy powiedzenie, że z obozu w Auschwitz uwolniono Żydów nie jest przypadkiem anty-semityzmem?
Zaraz: czy hasłem feministek nie jest:aby:
"Kobieta Murzynem świata!"?
http://www.tumultueuses.com/Woman-is-the-negro-of-the-World
PS. Koledzy proszą, bym przemawiał po polsku, do wyborców w kraju, nie troszcząc się o percepcję tych głupków z PE. Chyba się zastosuję...


jkm


Nie no faktycznie
Nie powinien mówić Niggers :D
Ale nikt nie słucha merytoryczności wypowiedzi... co mnie nie dziwi.
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jul 18 2014 09:39am
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jul 20 2014 04:07am
Artur E. Dziambor
51 min. ·
Dziś w TVN24 w programie, w którym mają być reprezentowane wszystkie partie jest dwóch reprezentantów PiSu, a nie ma nikogo z KNP.
Dziś w TVP Info w programie Woronicza 17, występujący politycy dogadali się, że nie wpuszczają JKMa.
Koalicja ponad podziałami zwana potocznie "Bandą Pięciorga" ma się doskonale.
Przypomnę, że to dzieje się gdy w tajnym sondażu PiSu mamy już 13%. Cytując klasyka: "Idziemy po was!"

Jaka kurwa beka, tak sie boja korwina ze nie wpuszczaja jego masakratorow do telewizji
Ten pierdolony zydowski karzel kaczynski tez trzesie gaciami..
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 20 2014 04:49am
Po tym co odpierdziela ostatnio Krul to nawet im sie nie dziwie :D Jak to lecialo? "Tylko idioto moze myslec, ze ruscy lub separatysci zestrzelili samolot?" :D
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jul 20 2014 07:48am
Quote (kefir @ Jul 20 2014 11:49am)
Po tym co odpierdziela ostatnio Krul to nawet im sie nie dziwie :D Jak to lecialo? "Tylko idioto moze myslec, ze ruscy lub separatysci zestrzelili samolot?" :D


No chyba nie, cytat z internetow

to skandal pasożytniczej bandy pięciorga !
to sitwa, w której kwaki, flaki i inne robaki okupują nasz sejm i Polskę!
Nie cierpię takich zdrad rodem z magdalenki i dlatego jak dla mnie te partie są ścierwami antypolskimi!
Korwina wybrali wyborcy a nie zdrada magdalenkowa i ścierwa maja zasrany obowiązek to uszanować a nie realizować wspólnie kanon nie dopuszczania do opinii publicznej JKM narzucony przez dewianta Palikota!

I obszerny komentarz JKM

Hurra! Udało mi się doprowadzić do tego, że „klasa polityczna” zrzuciła maski. Pokazała, że ten podział na partie to fikcja – że chodzi o to, by nie dopuścić do władzy Prawicy, by ten but wiecznie gniótł twarz człowieka – jak to ujmował Brown w „1984”.
Nie chodzi o to, że Zjednoczona Lewica nie chciała JKM na „Woronicza 17”. Nie chciała – to jej pech. Ale proszę przeczytać to:
„W 2014 roku uznano w Moskwie, że da się do polskiej polityki wprowadzić nowy element destabilizujący. I pojawił się sukces Kongresu Nowej Prawicy. JKM może sobie nawet nie zdawać sprawy, jaką rolę mu przypisano”
Czy tę spiskową teorię głoszą „W Sieci”? Czy może p.Jacek Kurski? Nie – to p.Andrzej Saramonowicz z... „Gazety Wyborczej”!!!
Internauci z takich teoryj śmieją się do rozpuku.
Prawda jest taka, że gdy rozmaici ruso-hejterzy wypisują niesamowite brednie typu „Niezależnie od tego, kto dokładnie i w jakich okolicznościach zestrzelił malezyjskiego boeinga, odpowiada za to Rosja” (tak nawiasem: równie „celne” jest stwierdzenie JE Włodzimierza W.Putina, że „Niezależnie od tego, kto dokładnie i w jakich okolicznościach zestrzelił malezyjskiego boeinga, odpowiada za to Ukraina” - bo to nad jej terytorium....) - to ja to prostuję albo po prostu wyśmiewam. A gdy Rosjanie nie mają racji – to tego nie ukrywam. Tak jest: uważam, że p.Putin jest dobrym prezydentem Rosji, a śp.Katarzyna Wielka była dobrą carycą – co nie oznacza przecież, że popieram ich politykę w'obec Polski! P.Lennox Lewis był dobrym bokserem – choć pobił p.Andrzeja Gołotę...
A w ogóle to dobry pies podwórzowy powinien być zły!
Wyśmiewam się z hipotezy, że Rosjanie zestrzelili „Tu 154M” i z hipotezy, że zestrzelili „Boeinga 777” – z tej prostej przyczyny, że nie mieliby w tym żadnego interesu; i podobnie jaki „PIKIO” uważam, że: „Najbardziej realna wydaje się teza, że to przypadkowe „pierdnięcie”. Wiadomo, że wśród separatystów są psy wojny, często wśród takich wojaków – najemników są ludzie nieokrzesani, wybierający rozwiązania siłowe zamiast umysłowych i po prostu popili, zobaczyli na niebie samolot, wkur…eni unieśli się, że przecież zabronili latać nad swoją przestrzenią powietrzną, więc któryś chwycił za rakietnicę i… i tyle”. Ale to tylko najbardziej prawdopodobna hipoteza – poczekajmy jeszcze na dodatkowe informacje. Sprawdzać trzeba wszystkie hipotezy – nawet tak abstrakcyjne, jak to, że zrobił to agent Mossadu by odwrócić uwagę od barbarzyństwa w Palestynie (gdzie, nawiasem pisząc, zginęło już więcej cywilów, niż w tym samolocie: 300 Arabów i 5 Żydów...).
Jest też prawdą, że czasami pisze o mnie dobrze prasa rosyjska – zachwycona, że jest w Polsce jeden polityk nie oszalały z nienawiści do „Ruskich” (i nie przekupiony, jak niektórzy z niektórych nie-miejskich partyj). Tak nawiasem: gdybym był agentem, to by jej na to nie pozwalano - by mnie nie zdemaskować!
A co do tezy, że JE Włodzimierz W.Putin jest potworem, bo oderwał od Ukrainy Krym i po cichu popiera Rosjan w Doniecku i okolicach – to jak nazwać np.p.Wilhelma „Billa” Clintona, prezydenta USA, który popierał terrorystów z UÇK (Ushtria Çlirimtare e Kosovës), którzy wypędzili z domów 300.000 Serbów i innych nie-Albańczyków, zamordowali okrutnie kilka tysięcy, spalili 150 cerkwi – i który bombardując Belgrad i inne cele (zginęło ok.3000 cywilów i ok. 1000 żołnierzy jugosłowiańskich – i dwóch Amerykanów) – doprowadził do jednostronnego oderwania od Serbii Kosowa? Zrobiono to bez referendum – ale wiadomo, że procent Albańczyków w Kosowie był niemal identyczny jak Rosjan na Krymie.
To dlaczego Polska uznała oderwanie się Kosowa – a nie uznała oderwania się Krymu??? I dlaczego p.Putin, który jednak nie bombardował Kijowa ani Lwowa by wymusić oddanie Krymu - jest uważany za gorszego od p.Clintona?!?

This post was edited by Eripe on Jul 20 2014 07:51am
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 20 2014 08:04am
Quote (Eripe @ Jul 20 2014 01:48pm)
No chyba nie, cytat z internetow

to skandal pasożytniczej bandy pięciorga !
to sitwa, w której kwaki, flaki i inne robaki okupują nasz sejm i Polskę!
Nie cierpię takich zdrad rodem z magdalenki i dlatego jak dla mnie te partie są ścierwami antypolskimi!
Korwina wybrali wyborcy a nie zdrada magdalenkowa i ścierwa maja zasrany obowiązek to uszanować a nie realizować wspólnie kanon nie dopuszczania do opinii publicznej JKM narzucony przez dewianta Palikota!

I obszerny komentarz JKM

Hurra! Udało mi się doprowadzić do tego, że „klasa polityczna” zrzuciła maski. Pokazała, że ten podział na partie to fikcja – że chodzi o to, by nie dopuścić do władzy Prawicy, by ten but wiecznie gniótł twarz człowieka – jak to ujmował Brown w „1984”.
Nie chodzi o to, że Zjednoczona Lewica nie chciała JKM na „Woronicza 17”. Nie chciała – to jej pech. Ale proszę przeczytać to:
„W 2014 roku uznano w Moskwie, że da się do polskiej polityki wprowadzić nowy element destabilizujący. I pojawił się sukces Kongresu Nowej Prawicy. JKM może sobie nawet nie zdawać sprawy, jaką rolę mu przypisano”
Czy tę spiskową teorię głoszą „W Sieci”? Czy może p.Jacek Kurski? Nie – to p.Andrzej Saramonowicz z... „Gazety Wyborczej”!!!
Internauci z takich teoryj śmieją się do rozpuku.
Prawda jest taka, że gdy rozmaici ruso-hejterzy wypisują niesamowite brednie typu „Niezależnie od tego, kto dokładnie i w jakich okolicznościach zestrzelił malezyjskiego boeinga, odpowiada za to Rosja” (tak nawiasem: równie „celne” jest stwierdzenie JE Włodzimierza W.Putina, że „Niezależnie od tego, kto dokładnie i w jakich okolicznościach zestrzelił malezyjskiego boeinga, odpowiada za to Ukraina” - bo to nad jej terytorium....) - to ja to prostuję albo po prostu wyśmiewam. A gdy Rosjanie nie mają racji – to tego nie ukrywam. Tak jest: uważam, że p.Putin jest dobrym prezydentem Rosji, a śp.Katarzyna Wielka była dobrą carycą – co nie oznacza przecież, że popieram ich politykę w'obec Polski! P.Lennox Lewis był dobrym bokserem – choć pobił p.Andrzeja Gołotę...
A w ogóle to dobry pies podwórzowy powinien być zły!
Wyśmiewam się z hipotezy, że Rosjanie zestrzelili „Tu 154M” i z hipotezy, że zestrzelili „Boeinga 777” – z tej prostej przyczyny, że nie mieliby w tym żadnego interesu; i podobnie jaki „PIKIO” uważam, że: „Najbardziej realna wydaje się teza, że to przypadkowe „pierdnięcie”. Wiadomo, że wśród separatystów są psy wojny, często wśród takich wojaków – najemników są ludzie nieokrzesani, wybierający rozwiązania siłowe zamiast umysłowych i po prostu popili, zobaczyli na niebie samolot, wkur…eni unieśli się, że przecież zabronili latać nad swoją przestrzenią powietrzną, więc któryś chwycił za rakietnicę i… i tyle”. Ale to tylko najbardziej prawdopodobna hipoteza – poczekajmy jeszcze na dodatkowe informacje. Sprawdzać trzeba wszystkie hipotezy – nawet tak abstrakcyjne, jak to, że zrobił to agent Mossadu by odwrócić uwagę od barbarzyństwa w Palestynie (gdzie, nawiasem pisząc, zginęło już więcej cywilów, niż w tym samolocie: 300 Arabów i 5 Żydów...).
Jest też prawdą, że czasami pisze o mnie dobrze prasa rosyjska – zachwycona, że jest w Polsce jeden polityk nie oszalały z nienawiści do „Ruskich” (i nie przekupiony, jak niektórzy z niektórych nie-miejskich partyj). Tak nawiasem: gdybym był agentem, to by jej na to nie pozwalano - by mnie nie zdemaskować!
A co do tezy, że JE Włodzimierz W.Putin jest potworem, bo oderwał od Ukrainy Krym i po cichu popiera Rosjan w Doniecku i okolicach – to jak nazwać np.p.Wilhelma „Billa” Clintona, prezydenta USA, który popierał terrorystów z UÇK (Ushtria Çlirimtare e Kosovës), którzy wypędzili z domów 300.000 Serbów i innych nie-Albańczyków, zamordowali okrutnie kilka tysięcy, spalili 150 cerkwi – i który bombardując Belgrad i inne cele (zginęło ok.3000 cywilów i ok. 1000 żołnierzy jugosłowiańskich – i dwóch Amerykanów) – doprowadził do jednostronnego oderwania od Serbii Kosowa? Zrobiono to bez referendum – ale wiadomo, że procent Albańczyków w Kosowie był niemal identyczny jak Rosjan na Krymie.
To dlaczego Polska uznała oderwanie się Kosowa – a nie uznała oderwania się Krymu??? I dlaczego p.Putin, który jednak nie bombardował Kijowa ani Lwowa by wymusić oddanie Krymu - jest uważany za gorszego od p.Clintona?!?


typie widzialem nagranie jak to mowil :D :D :D :D
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jul 20 2014 11:52am
Quote (kefir @ Jul 20 2014 03:04pm)
typie widzialem nagranie jak to mowil  :D :D :D :D


Tylko Korwin typie [x]
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 20 2014 12:04pm
Quote (Eripe @ Jul 20 2014 05:52pm)
Tylko Korwin typie [x]


na zakamuflowanych komunistow nie glosuje
nn
Go Back To Polska Topic List
Prev1104105106107108144Next
Add Reply New Topic New Poll