d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev1104105106107108125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 22 2011 04:10pm
Quote (skwarek @ 22 Mar 2011 23:10)
bylem na prochach jakis ziolowych po ktorych nie mozna jezdzic samochodem na egz


ZAPAL ZIULKO
SIONDZ ZA KULKO
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Mar 22 2011 04:14pm
@Lewo: nie wiem za co zaplaciles, ale oszukali cie albo nie pamietasz - na kursie teoretycznym jest wszystko co jest potrzebne do zdania egzaminu i bezpiecznej jazdy.

Quote (skwarek @ 22 Mar 2011 22:54)
jak bedziesz uzywal tylko lusterek to cie upierdoli


nie prawda.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Mar 22 2011 04:16pm
Quote (Promote @ Mar 23 2011 12:14am)
@Lewo: nie wiem za co zaplaciles, ale oszukali cie albo nie pamietasz - na kursie teoretycznym jest wszystko co jest potrzebne do zdania egzaminu i bezpiecznej jazdy.



nie prawda.


To może zależy w jakim Wordzie, u mnie upierdalają.
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Mar 22 2011 04:16pm
Quote (Promote @ Mar 22 2011 10:14pm)
@Lewo: nie wiem za co zaplaciles, ale oszukali cie albo nie pamietasz - na kursie teoretycznym jest wszystko co jest potrzebne do zdania egzaminu i bezpiecznej jazdy.



nie prawda.


to moze sie cos zmienilo
jak ja zdawalem to mialem lusterek uzywac tylko sporadycznie zeby skorygowac tor jazdy a tak to caly czas patrzec przez ramie do tylu


Quote (Msk @ Mar 22 2011 10:16pm)
To może zależy w jakim Wordzie, u mnie upierdalają.


albo ta opcja, w warszawie opierdalaja

This post was edited by skwarek on Mar 22 2011 04:17pm
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Mar 22 2011 04:21pm
zdawalem we wrzesniu i pazdzierniku tamtego roku i robilem na samych lusterkach - zaden nie przysapal
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Mar 22 2011 04:23pm
Quote (Promote @ Mar 23 2011 12:21am)
zdawalem we wrzesniu i pazdzierniku tamtego roku i robilem na samych lusterkach - zaden nie przysapal


Gdzie zdawałeś ?
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Mar 22 2011 04:23pm
Quote (Msk @ 22 Mar 2011 23:23)
Gdzie zdawałeś ?


rzeszow, 3 podejscia nie bylo bo nie zdazylem -.-
na wakacjach sie zapisze bo i tak teorie musze od nowa zdawac
Banned
Posts: 13,156
Joined: Oct 3 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2011 04:32pm
mam prawko 3 lata juz i jezdze golfem IV 1.4 benzyna 180km/h nim lecialem i jeszcze szedl
na zeszle wakacje kupilem sobie escorta xr3i 1.8 131km tak zajechalem go w trupa!!!!
2.5 msc wytrzymal pod moim tempem hehehehe skrzynia nie wytrzymala i poszedl do zyda B)

Quote (skwarek @ 22 Mar 2011 23:36)
hehehe masz czym sie chwalic
szkoda ze tym zlomem przy 180 w cos nie wyjebales, byloby jeszcze smieszniej


hehe sam chcial bys lepszy zlom biedaku
idz do biedronki zapie...j i pakuj mi zakupy ktore bede wkladal do zlomu
tak kupuje tam tylko plyn do spryskiwaczy ale i tak bedziesz mi go podawal :lol:

This post was edited by bartek6661 on Mar 22 2011 04:40pm
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Mar 22 2011 04:36pm
Quote (bartek6661 @ Mar 22 2011 10:32pm)
mam prawko 3 lata juz i jezdze golfem IV 1.4 benzyna 180km/h nim lecialem i jeszcze szedl
na zeszle wakacje kupilem sobie escorta xr3i 1.8 131km tak zajechalem go w trupa!!!!
2.5 msc wytrzymal pod moim tempem hehehehe skrzynia nie wytrzymala i poszedl do zyda B)


hehehe masz czym sie chwalic
szkoda ze tym zlomem przy 180 w cos nie wyjebales, byloby jeszcze smieszniej
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Mar 22 2011 04:40pm
Quote (bartek6661 @ Mar 23 2011 12:32am)
mam prawko 3 lata juz i jezdze golfem IV 1.4 benzyna 180km/h nim lecialem i jeszcze szedl
na zeszle wakacje kupilem sobie escorta xr3i 1.8 131km tak zajechalem go w trupa!!!!
2.5 msc wytrzymal pod moim tempem hehehehe skrzynia nie wytrzymala i poszedl do zyda B)



hehe sam chcial bys lepszy zlom biedaku
idz do piedronki zapie...j i pakuj mi zakupy aktore bede wkladal do lomu


Jest się czym chwalić... Chociaż sam jechałeś?
A w 2.5 msc załatwić skrzynię biegów na amen to chyba trzeba nie używać sprzęgła do zmiany biegów.
Go Back To Polska Topic List
Prev1104105106107108125Next
Add Reply New Topic New Poll