mam prawko 3 lata juz i jezdze golfem IV 1.4 benzyna 180km/h nim lecialem i jeszcze szedl
na zeszle wakacje kupilem sobie escorta xr3i 1.8 131km tak zajechalem go w trupa!!!!
2.5 msc wytrzymal pod moim tempem hehehehe skrzynia nie wytrzymala i poszedl do zyda

Quote (skwarek @ 22 Mar 2011 23:36)
hehehe masz czym sie chwalic
szkoda ze tym zlomem przy 180 w cos nie wyjebales, byloby jeszcze smieszniej
hehe sam chcial bys lepszy zlom biedaku
idz do biedronki zapie...j i pakuj mi zakupy ktore bede wkladal do zlomu
tak kupuje tam tylko plyn do spryskiwaczy ale i tak bedziesz mi go podawal
This post was edited by bartek6661 on Mar 22 2011 04:40pm