Quote (luksus @ Jan 5 2011 03:22pm)
:DDDDD
No ale ja się cieszyłem, że się tak skonczylo ;D
Ja byłem pełen podziwu dla twórców ale po ostatnim ep po prostu ocipiałem - zjebali strasznie dobry, dramatyczny klimat tym.
Najlepszym anime z tego gatunku nadal jest moim zdaniem school days - zakończenie jest po prostu genialne.