d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1104105106107108717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jan 5 2011 07:31am
Quote (luksus @ Jan 5 2011 03:22pm)
:DDDDD
No ale ja się cieszyłem, że się tak skonczylo ;D

Ja byłem pełen podziwu dla twórców ale po ostatnim ep po prostu ocipiałem - zjebali strasznie dobry, dramatyczny klimat tym.
Najlepszym anime z tego gatunku nadal jest moim zdaniem school days - zakończenie jest po prostu genialne.
Member
Posts: 4,421
Joined: Oct 25 2007
Gold: 2.00
Jan 5 2011 07:32am
Quote (luksus @ 5 Jan 2011 14:29)
na filmwebie lukam screeny i troche jakby kopia 5cmps :D


jak już napisałem ten sam typek rysował i jeśli się nie mylę to 5cm było robione po tym ;]
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jan 5 2011 10:48am
Quote (luksus @ Jan 5 2011 02:46pm)
double wiem :<

nie fixowac bo duzy img
http://i53.tinypic.com/2ltmu6b.jpg


Fake na 100%

Edit:



Prawdziwy rozkład

This post was edited by Kubus on Jan 5 2011 10:53am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 5 2011 11:21am
Quote (Kubus @ 5 Jan 2011 17:48)
Fake na 100%

Edit:

http://thecartdriver.com/wp-content/uploads/2010/08/Spring-2011-v1.jpg

Prawdziwy rozkład


Pare tytulow rysowanych w takim stylu, ktory lubie. Bedzie milo.
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 5 2011 11:22am
z tego co widze to juz mi sie podoba : D :

moshidora
c
steins; gate
daily cuz kyoto animation
kurwa jebac

calkiem duzo dobrych romansow widze
kilka mechow niestety
jeden pojebany yaoi

i bardzo fajnie

bedzie co ogladac <3

3 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 1 anonimowych użytkowników ): JarooJas, Rinmoshiteku

cze ziomeczek


This post was edited by JarooJas on Jan 5 2011 11:23am
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Jan 5 2011 11:24am
Quote (Saygon @ 5 Jan 2011 19:21)
Pare tytulow rysowanych w takim stylu, ktory lubie. Bedzie milo.


Same here
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 5 2011 11:24am
Quote (Kubus @ Jan 5 2011 05:48pm)
Fake na 100%

Edit:

http://thecartdriver.com/wp-content/uploads/2010/08/Spring-2011-v1.jpg

Prawdziwy rozkład


skad wiesz ze fake na 100% :( ja się napaliłem na DtB
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 5 2011 11:24am
Whoa jedno od Kyoto i dwa od Toei. Ciekawe co z tego wyniknie.
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 5 2011 11:32am
Quote (Saygon @ Jan 5 2011 06:24pm)
Whoa jedno od Kyoto i dwa od Toei. Ciekawe co z tego wyniknie.


bedzie fajno, nie odejde od kompa przez cala wiosne ; D

najbardziej ciekawi mnie to 'c'

This post was edited by JarooJas on Jan 5 2011 11:32am
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Jan 5 2011 11:34am
Quote (JarooJas @ 5 Jan 2011 19:32)
bedzie fajno, nie odejde od kompa przez cala wiosne ; D

najbardziej ciekawi mnie to 'c'


Mnie najbardziej Ao no Exorcist : P
Manga jest bardzo dobra.

cześć jaroo :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1104105106107108717Next
Add Reply New Topic New Poll