Quote (eczek @ Jan 24 2010 04:06pm)
ale mu pocisnął ;c
furi skąd masz gwiazdkę tak btw ?
kupiłem

najpierw niebieską , za 850 fg ( w 2007 jeszcze tanio było ) i hmm w wakacje 2008 robiłem upgrades 3 razy
Quote (MRCN @ Jan 24 2010 04:10pm)
WRZYCIUKURWANIEWIDZIALEMTAKIEJPODPUCHY ;ddddddddd
Quote (eczek @ Jan 24 2010 04:10pm)
to w diablo też grałeś ?;d
ofc, rozpierdalaka pcl byłem w ferie 2008.
This post was edited by Furious92 on Jan 24 2010 08:11am