☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
104
105
106
107
108
431
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22945
Replies: 4302
Track Topic
cbx1992
Member
Posts: 30,846
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1051
Aug 23 2025 04:34am
Quote (
fafnirek @ Aug 23 2025 12:32pm
)
Ja odstawiłem energole i alkohol, brzuch mnie boli po tym :wacko:
ja ostatnio (odpukać) byłem przeziębiony z 15 lat temu....choć cierpie na inne choroby to nie pamiętam kiedy coś mnie bolało. dochodz do siebie Wściekła Fafniżyco i dużo wody pij
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1052
Aug 23 2025 04:36am
Quote (
cbx1992 @ Aug 23 2025 12:34pm
)
ja ostatnio (odpukać) byłem przeziębiony z 15 lat temu....choć cierpie na inne choroby to nie pamiętam kiedy coś mnie bolało. dochodz do siebie Wściekła Fafniżyco i dużo wody pij :angel:
Piję wodę w postaci kawki, to chyba się nie liczy
cbx1992
Member
Posts: 30,846
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1053
Aug 23 2025 04:43am
Quote (
fafnirek @ Aug 23 2025 12:36pm
)
Piję wodę w postaci kawki, to chyba się nie liczy :(
niby wszystkie napoje się liczą wiec jest git
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1054
Aug 23 2025 04:45am
Quote (
cbx1992 @ Aug 23 2025 12:43pm
)
niby wszystkie napoje się liczą wiec jest git :hug:
To idę sobie zrobić :+)
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1055
Aug 23 2025 06:57am
Czas na trzecią kawkę
kondes
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#1056
Aug 23 2025 07:13am
Właśnie wypiłem kawkę i zjadłem czekoladowego jebańca
cbx1992
Member
Posts: 30,846
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1057
Aug 23 2025 08:01am
właśnie pije sobie po drzemce kawusie z mleczusiem :->
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1058
Aug 23 2025 08:21am
Ja dopijam dalej tę trzecią kawkę.
cbx1992
Member
Posts: 30,846
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1059
Aug 23 2025 09:59am
Quote (
fafnirek @ Aug 23 2025 04:21pm
)
Ja dopijam dalej tę trzecią kawkę.
ile szlug wypalasz do kawy?
ja nie pije 3 dzień i czuje się średnio
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1060
Aug 23 2025 10:00am
Quote (
cbx1992 @ Aug 23 2025 05:59pm
)
ile szlug wypalasz do kawy? :P ja nie pije 3 dzień i czuje się średnio :wacko:
Dopijam kawę do połowy mniej więcej i spalam jednego szluga, potem wychodzę znowu dopić resztę kawy i zapalić kolejnego.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
104
105
106
107
108
431
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact