Quote (Atanok @ 16 Apr 2013 20:35)
O ja pierdole ja od wczoraj zaczalem i dokladnie tak samo - minuta trucht i 4 marsz i tak 6 razy, zeby pol godziny bylo. Fajnie, ze nie jestem jedynym fizycznym wrakiem tutaj.
Zawsze chciałem coś porobić, ale brakowało motywacji. Jednego dnia sięwkurwiłem i wyszedłem z marszu jak stałem i zacząłem się w to bawić. Bardzo ubolewam, że od października nic nie robiłem i teraz po przebiegnięciu ~40 minut mam dość
