d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1103104105106107469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 16 2013 01:37pm
Quote (Atanok @ 16 Apr 2013 20:35)
O ja pierdole ja od wczoraj zaczalem i dokladnie tak samo -  minuta trucht i 4 marsz i tak 6 razy, zeby pol godziny bylo. Fajnie, ze nie jestem jedynym fizycznym wrakiem tutaj.


Zawsze chciałem coś porobić, ale brakowało motywacji. Jednego dnia sięwkurwiłem i wyszedłem z marszu jak stałem i zacząłem się w to bawić. Bardzo ubolewam, że od października nic nie robiłem i teraz po przebiegnięciu ~40 minut mam dość :(
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 16 2013 01:48pm
ja tez potrzebuje fajnego planu dla biegajacych wrakuw
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 16 2013 01:50pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 16 Apr 2013 20:43)


Nie mam, ale chyba to kupię :))))))))))))))
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 16 2013 02:14pm
Quote (Czlowiek_Interesu @ Apr 16 2013 07:48pm)
ja tez potrzebuje fajnego planu dla biegajacych wrakuw


pm carrick
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 16 2013 03:44pm
Dzisiejsze wybieganie, biegło się dobrze, piękne niebo - dużo gwiazd, momentami silny wiatr trochę przeszkadzał.
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold: 150.00
Apr 16 2013 03:47pm
Ja dziś 1500m w 45 minut na basenie
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 17 2013 04:44am
Hatuje Cie Bobek ;<

e: sprowadzilem sobie spowrotem hantelki, czas sie wziac za brzuszki, pompeczki, drazek i hatelki !

This post was edited by anywayACID on Apr 17 2013 04:46am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 17 2013 04:51am
Quote (anywayACID @ 17 Apr 2013 11:44)
Hatuje Cie Bobek ;<

e: sprowadzilem sobie spowrotem hantelki, czas sie wziac za brzuszki, pompeczki, drazek i hatelki !


Chyba też wrócę do ćwiczenia brzucha...
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 17 2013 04:54am
Quote (Grigo @ 17 Apr 2013 11:51)
Chyba też wrócę do ćwiczenia brzucha...


mysle od tygodnia i sie zabieram za a6w ;<
Go Back To Polska Topic List
Prev1103104105106107469Next
Add Reply New Topic New Poll