d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1103104105106107717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 5 2011 06:13am
Quote (Magik69 @ Jan 5 2011 01:11pm)
Dlatego ja tego nie oglądam bo mi GTS to polecał...
AMVki dwie były na youtube i w sumie były tak przybijająco smutne, że dałem sobie z tym spokój...

Jak sobie przypomniałem jaka była moja reakcja jak czytałem Ruroni Kenshin to nie mam zamiaru przez to przechodzić jeszcze raz...
Przez tydzień nie mogłem się ogarnąć jak brat pierwszej dupki Kenshina "niby" zabił Kaoru... Chapter póxniej okazało się, że żyje ale mimo wszystko...
Straszne to było...


5cm per sec trwa 1h, wiec nie jestem wkurwiony z powodu zmarnowanego czasu, tylko historii jaka opowiedzial ten film... głupie cipy :D
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 5 2011 06:46am
double wiem :<

nie fixowac bo duzy img
http://i53.tinypic.com/2ltmu6b.jpg

This post was edited by luksus on Jan 5 2011 06:47am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 5 2011 06:57am
Quote (luksus @ 5 Jan 2011 13:13)
5cm per sec trwa 1h, wiec nie jestem wkurwiony z powodu zmarnowanego czasu, tylko historii jaka opowiedzial ten film... głupie cipy :D


Bardzo dobra i zyciowa historia. 9/10 jak dla mnie.

Quote (luksus @ 5 Jan 2011 13:46)
double wiem :<

nie fixowac bo duzy img
http://i53.tinypic.com/2ltmu6b.jpg


Code Geass WAAAAT? To bedzie jakas jedna ova czy nowy sezon?

This post was edited by Saygon on Jan 5 2011 06:58am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 5 2011 07:14am
Quote (Saygon @ Jan 5 2011 01:57pm)
Bardzo dobra i zyciowa historia. 9/10 jak dla mnie.



Code Geass WAAAAT? To bedzie jakas jedna ova czy nowy sezon?


no zyciowa :( w pewien sposób mnie to poruszyło skoro sie.. wkurwilem :D
to przeczytaj co tam bedzie, guwno, mogli juz R3 zrobic a nie spinoff badziewny, lelouch przygotowuje szkolna druzyne do turnieju pilki noznej czy czegos tam ; o

This post was edited by luksus on Jan 5 2011 07:14am
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jan 5 2011 07:15am
Quote (Saygon @ Jan 4 2011 05:05pm)
5 centimeters zajebiste. Jak lubisz takie klimaty to rozumiem, ze clannad, kanon 2006 i toradora juz obejrzane?
e/ chcialem powiadomic, ze zaczalem ogladac hetalia axis powers i stwierdzam, ze anime zajebiste w swojej prostocie i calej tej ilosci kawaii motywow. Taka spoko, slodka seria na wylaczenie mozgu i obejrzenie czegos pseudo historycznego.

Nie wiem co w tym anime jest zajebistego, do clannad to tego na pewno przyrównywać nie powinieneś. Moim skromnym zdaniem słabizna.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 5 2011 07:17am
Quote (RavenN @ 5 Jan 2011 14:15)
Nie wiem co w tym anime jest zajebistego, do clannad to tego na pewno przyrównywać nie powinieneś. Moim skromnym zdaniem słabizna.


Nie pamietam, bo ogladalem strasznei dawno temu, ale wiem, ze mi sie podobalo.

Quote (luksus @ 5 Jan 2011 14:14)
no zyciowa :( w pewien sposób mnie to poruszyło skoro sie.. wkurwilem :D
to przeczytaj co tam bedzie, guwno, mogli juz R3 zrobic a nie spinoff badziewny, lelouch przygotowuje szkolna druzyne do turnieju pilki noznej czy czegos tam ; o


Nie ma szans na r3 imo. Chyba ze Lulu zombie czy cos.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jan 5 2011 07:22am
Quote (Saygon @ Jan 5 2011 03:17pm)
Nie pamietam, bo ogladalem strasznei dawno temu, ale wiem, ze mi sie podobalo.



Nie ma szans na r3 imo. Chyba ze Lulu zombie czy cos.

Może byłoby ciekawe gdyby zrobili kilka(naście) odcinków. Tak krótki dramat jest denny z tego powodu, że nie daje czasu na wczucie się w bohatera (przynajmniej ja nie potrafię w tak krótkim czasie).
Clannad to całkiem inna bajka chociaż moim zdaniem dojebali z tym happy endem.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 5 2011 07:22am
Quote (RavenN @ Jan 5 2011 02:22pm)
Może byłoby ciekawe gdyby zrobili kilka(naście) odcinków. Tak krótki dramat jest denny z tego powodu, że nie daje czasu na wczucie się w bohatera (przynajmniej ja nie potrafię w tak krótkim czasie).
Clannad to całkiem inna bajka chociaż moim zdaniem dojebali z tym happy endem.


:DDDDD
No ale ja się cieszyłem, że się tak skonczylo ;D
Member
Posts: 4,421
Joined: Oct 25 2007
Gold: 2.00
Jan 5 2011 07:28am
Quote (RavenN @ 5 Jan 2011 14:15)
Nie wiem co w tym anime jest zajebistego, do clannad to tego na pewno przyrównywać nie powinieneś. Moim skromnym zdaniem słabizna.


oglądałem 5cmps głównie ze względu na kreskę, inie chodzi tu o postacie tylko o przedstawienie świata ;]
jeśli chodzi o fabułe to nie wyryła się w mojej psychice na tyle żeby oglądać to jeszcze raz dla fabuły, co innego dla kreski
jest jeszcze jeden film (o którym wiem) tego samego reżysera The Place Promised in Our Early Days który oceniam bardzo pozytywnie ;)
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 5 2011 07:29am
Quote (GTS001 @ Jan 5 2011 02:28pm)
oglądałem 5cmps głównie ze względu na kreskę, inie chodzi tu o postacie tylko o przedstawienie świata ;]
jeśli chodzi o fabułe to nie wyryła się w mojej psychice na tyle żeby oglądać to jeszcze raz dla fabuły, co innego dla kreski
jest jeszcze jeden film (o którym wiem) tego samego reżysera The Place Promised in Our Early Days który oceniam bardzo pozytywnie  ;)


na filmwebie lukam screeny i troche jakby kopia 5cmps :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1103104105106107717Next
Add Reply New Topic New Poll