Quote (RavenN @ 5 Jan 2011 14:15)
Nie wiem co w tym anime jest zajebistego, do clannad to tego na pewno przyrównywać nie powinieneś. Moim skromnym zdaniem słabizna.
Nie pamietam, bo ogladalem strasznei dawno temu, ale wiem, ze mi sie podobalo.
Quote (luksus @ 5 Jan 2011 14:14)
no zyciowa

w pewien sposób mnie to poruszyło skoro sie.. wkurwilem

to przeczytaj co tam bedzie, guwno, mogli juz R3 zrobic a nie spinoff badziewny, lelouch przygotowuje szkolna druzyne do turnieju pilki noznej czy czegos tam ; o
Nie ma szans na r3 imo. Chyba ze Lulu zombie czy cos.