d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1102103104105106469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 16 2013 01:08pm
Quote (arachno_m @ 16 Apr 2013 20:03)
dzisiaj ostatni mocny trening przed Warszawą.
5 x 1km: 3.55, 3.52, 3.47, 3.52, 3.40
39 minut spróbujemy łamać w Wawie.


no no ;) Powodzenia
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 16 2013 01:10pm
Quote (arachno_m @ Apr 16 2013 07:03pm)
dzisiaj ostatni mocny trening przed Warszawą.
5 x 1km: 3.55, 3.52, 3.47, 3.52, 3.40
39 minut spróbujemy łamać w Wawie.


W 1 klasie gimbazjum mialem ponizej 3.30 B)
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Apr 16 2013 01:14pm
Quote (Czlowiek_Interesu @ Apr 16 2013 03:46pm)
dzisiaj sobie wieczorem zaczne biegac. uzywa ktos np. nike+ zamiast endomondo? co lepsze? i sa jakies mobilne aplikacje od razu z rozpisanymi treningami i robiace pomiar/statsy jak endomondo?


Endomondo najlepsza aplikacja, tylko, że musi być płatna...
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 16 2013 01:18pm
Quote (kefir @ Apr 16 2013 09:10pm)
W 1 klasie gimbazjum mialem ponizej 3.30  B)

z pewnością - 5 powtórzeń na niepełnym wypoczynku (2min)
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 16 2013 01:20pm
Quote (arachno_m @ Apr 16 2013 07:18pm)
z pewnością - 5 powtórzeń na niepełnym wypoczynku (2min)


na 2 km niewiele ponad 7minut ;o
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 16 2013 01:21pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 16 Apr 2013 20:20)


W wakacje mając zadyszki po wejściu na 1. piętro wziąłem się za takie coś :D
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 16 2013 01:27pm
Quote (Grigo @ 16 Apr 2013 21:21)
W wakacje mając zadyszki po wejściu na 1. piętro wziąłem się za takie coś :D


na poczatku mam zamiar nakurwiac tylko truchtem, przez te jebane fajki mam slaba kondycje, jak mi sie poprawi to zaczne biegac wg tego planu
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 16 2013 01:34pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 16 Apr 2013 20:27)
na poczatku mam zamiar nakurwiac tylko truchtem, przez te jebane fajki mam slaba kondycje, jak mi sie poprawi to zaczne biegac wg tego planu


Ja zaczynałem tak: 1 min trucht, 4/5 marsz, 1 min bieg... i tak chyba 4 razy było... ale satysfakacja była ogromna jak z czegoś takiego się wygrzebałem i pierwszy raz przebiegłem 30 minut B)
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 16 2013 01:35pm
Quote (Grigo @ Apr 16 2013 09:34pm)
Ja zaczynałem tak: 1 min trucht, 4/5 marsz, 1 min bieg... i tak chyba 4 razy było... ale satysfakacja była ogromna jak z czegoś takiego się wygrzebałem i pierwszy raz przebiegłem 30 minut  B)


O ja pierdole ja od wczoraj zaczalem i dokladnie tak samo - minuta trucht i 4 marsz i tak 6 razy, zeby pol godziny bylo. Fajnie, ze nie jestem jedynym fizycznym wrakiem tutaj.
Go Back To Polska Topic List
Prev1102103104105106469Next
Add Reply New Topic New Poll