Quote (kaaba @ Nov 23 2012 06:32pm)
Nowy pierscioneg, oczywko musialo zabraknac ias.

http://i46.tinypic.com/358qmht.jpg
Jak ktos potrzebuje pomocy z uberkami to z mila checia pomoge, barb ww.

świetny ring, właśnie takiego szukam (przynajmniej na razie^^), by miał właśnie combo cc/cd albo chociaż cc/as
gratulacje

Quote (ruski2516 @ Nov 23 2012 06:41pm)
offhand dla barba szukac koniecznie w axe/mace czy obojetne co?
offhand dla baby to chyba obojętnie jaki, byle by miał fajny as + inne mody, no ale mogę się mylić - barbarzyn to nie moja specjalność.
This post was edited by 2007 on Nov 23 2012 10:43am