d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev11021031041051061715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 23 2012 07:45am
Quote (2007 @ Nov 23 2012 01:30pm)
Zobaczę co się będzie działo z moim netem dziś. Jeśli będzie tak jak wczoraj, to nie gram - miałem po 1k-1.5k MS. ;S Dopiero po 22:xx było wszystko w normie.
Na razie jest bez lagów ale muszę po kluczyki pobiegać, coz nie mam ani jednej machiny, ale jakby co to jestem chętny na ubery. :)

PS, pm box wyczyszczony. ;p


ok ja chyba 3 machiny mam
Member
Posts: 5,738
Joined: Jun 12 2008
Gold: 251.50
Nov 23 2012 09:40am
mam 3 machiny, ktoś sie pisze na uberki? najlepiej tez z machinami
mój char: http://eu.battle.net/d3/en/profile/marcin-1527/hero/20335813
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 23 2012 10:32am
Nowy pierscioneg, oczywko musialo zabraknac ias. :(





Jak ktos potrzebuje pomocy z uberkami to z mila checia pomoge, barb ww. ;)
Member
Posts: 25,227
Joined: Sep 24 2005
Gold: 13,075.51
Nov 23 2012 10:38am
ktos exp runy chce polatac ? 90k dps unbuffed monk here
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 23 2012 10:39am
Quote (kaaba @ Nov 23 2012 06:32pm)
Nowy pierscioneg, oczywko musialo zabraknac ias. :(

http://i46.tinypic.com/358qmht.jpg



Jak ktos potrzebuje pomocy z uberkami to z mila checia pomoge, barb ww. ;)


świetny ring, właśnie takiego szukam (przynajmniej na razie^^), by miał właśnie combo cc/cd albo chociaż cc/as
gratulacje :)

Quote (ruski2516 @ Nov 23 2012 06:41pm)
offhand dla barba szukac koniecznie w axe/mace czy obojetne co?


offhand dla baby to chyba obojętnie jaki, byle by miał fajny as + inne mody, no ale mogę się mylić - barbarzyn to nie moja specjalność. ;)

This post was edited by 2007 on Nov 23 2012 10:43am
Member
Posts: 9,546
Joined: Aug 18 2006
Gold: 650.00
Nov 23 2012 10:41am
offhand dla barba szukac koniecznie w axe/mace czy obojetne co?
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Nov 23 2012 10:41am
Quote (Yugi @ Nov 23 2012 11:01am)
ktoś alkaizery biega?


Ja, ale mp0.
Member
Posts: 2,268
Joined: Mar 7 2008
Gold: 1.00
Warn: 40%
Nov 23 2012 10:43am
i jak tam farmienie? jakieś epickie eq?
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 23 2012 10:44am
Quote (ruski2516 @ 23 Nov 2012 16:41)
offhand dla barba szukac koniecznie w axe/mace czy obojetne co?
Nie ma znaczenia. Szukaj broni ktoa ma najwiecej bazowego ias a potem xxxstr/cd/soc i ewentualnie ias + vita.



Pytanie: lepiej nosic ik armor + belt czy ik armor i rekawice. Bo mam zamiar kupic rekawice str/ias/cc/cd albo witching hour ale nie moge miec tych itemow naraz cuz brak bonusu +60@ress.

This post was edited by kaaba on Nov 23 2012 10:44am
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 23 2012 10:44am
Quote (kaaba @ Nov 23 2012 05:32pm)
Nowy pierscioneg, oczywko musialo zabraknac ias. :(

http://i46.tinypic.com/358qmht.jpg



Jak ktos potrzebuje pomocy z uberkami to z mila checia pomoge, barb ww. ;)




A to moj, imo tez ladny, chociaz moglby miec wiecej cc/cd.
Go Back To Polska Topic List
Prev11021031041051061715Next
Add Reply New Topic New Poll