d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev11021031041051061961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 9 2011 03:55am
jest jakies info kiedy wychodzi spartacus 2 sezon
widze ze juz Big Bang nowy jest

This post was edited by marvolo on Dec 9 2011 03:56am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 9 2011 11:21am
Boski odcinek Community dzis. :d
Chyba najlepszy w tym sezonie.
Member
Posts: 22,335
Joined: Oct 10 2005
Gold: 222.08
Dec 9 2011 12:31pm
Quote (marvolo @ 9 Dec 2011 10:55)
jest jakies info kiedy wychodzi spartacus 2 sezon
widze ze juz Big Bang nowy jest


przeciez juz byl spartakus 2 sezon a nowego chyba nie bedzie bo aktor przeciez nie zyje :(
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 9 2011 12:35pm
Quote (kielon @ 9 Dec 2011 19:31)
przeciez juz byl spartakus 2 sezon a nowego chyba nie bedzie bo aktor przeciez nie zyje :(


http://www.filmweb.pl/serial/Spartacus+Vengeance-2012-624034
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 9 2011 02:15pm
Quote (Pozer @ 9 Dec 2011 19:21)
Boski odcinek Community dzis. :d
Chyba najlepszy w tym sezonie.


Vouch.

Ogolnie to w tym sezonie cos malo Abeda :(
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 9 2011 02:51pm
Kurde, Warehouse 13 3 sezon był a ja przegapiłem.
2.5 sezony X files, fringe i Warehouse 13 do obejrzenia.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 9 2011 02:56pm
Quote (zYwi3c @ Dec 9 2011 08:15pm)
Vouch.

Ogolnie to w tym sezonie cos malo Abeda :(
Mi najbardziej brakuje Changa i Starburnsa.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 9 2011 03:23pm
Member
Posts: 15,952
Joined: Dec 23 2005
Gold: 2.20
Dec 9 2011 04:35pm
ma ktos napisy do american horror story s01e10?
Go Back To Polska Topic List
Prev11021031041051061961Next
Add Reply New Topic New Poll