d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1102103104105106717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 4 2011 09:07am
Quote (luksus @ 4 Jan 2011 16:05)
No jasne. Clannad (a w szczególności AS) jest moim numerem 1 :DDDDDD rly


No u mnie w top 5 jest. Jedyne anime, przy ktorym prawie sie poplakalem. Strasznie mnie ruszylo, nie bez powodu jest numerem 4 w rankingu mala.
e/ rob mala, rob bo zajebista sprawa i wygodne dla takich osob jak ja, ktore wchodza na profile znajomych i sprawdzaja wedlug ich ocen. Bardzo mi to pomaga.

This post was edited by Saygon on Jan 4 2011 09:08am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 4 2011 09:08am
Quote (Saygon @ Jan 4 2011 04:07pm)
No u mnie w top 5 jest. Jedyne anime, przy ktorym prawie sie poplakalem. Strasznie mnie ruszylo, nie bez powodu jest numerem 4 w rankingu mala.


haaaah chobits oglądasz :D ja przedwczoraj zacząłem, mój kumpel z wydziału sie śmiał i mowil zebym zerknal :DDD

e; no i z tego co masz w watching to k-on widziałem, s01, za namową finlandzkiego animaniaka D;.

This post was edited by luksus on Jan 4 2011 09:09am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 4 2011 09:12am
Quote (luksus @ 4 Jan 2011 16:08)
haaaah chobits oglądasz :D ja przedwczoraj zacząłem, mój kumpel z wydziału sie śmiał i mowil zebym zerknal :DDD

e; no i z tego co masz w watching to k-on widziałem, s01, za namową finlandzkiego animaniaka D;.


No zaczalem chobits, ale chyba nie dotrwam i zrobie jako dropped. To samo z k-onem 2. Pierwszy sezon przebolalem, ale drugiego juz nie dam rady. Aktualnie musze dokonczyc shiki i paranoia agent, a jak je obejrze to bede w tak ciezkim stanie, ze wezme sie za cos lekkiego. Nie wiem, moze wreszcie wezme sie sa sumomomomomo. Slodki tytul.
No i musze fate/stay night w hd sciagnac i obejrzec bo to raczej klasyk anime.
I probuje ogarnac tengen toppe, ale mam bez polskich napisow, takze powoli sie za to zabieram.
e/ w sumie sciagnalem dwie wysoko oceniane komedie wiec juz wiem co ogarne :D



Chyba jednak obejrze ttgl :D

This post was edited by Saygon on Jan 4 2011 09:27am
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Jan 4 2011 10:09am
Quote (Saygon @ 4 Jan 2011 17:12)

http://img1.lln.crunchyroll.com/i/spire3/17435e2ea1079f9b562a9345d32757ec1229591692_full.gif

Chyba jednak obejrze ttgl :D


Ten gif = epic ^_^ !!!!
Member
Posts: 10,435
Joined: Jul 2 2008
Gold: 32,180.00
Jan 4 2011 10:32am
Skończyłem oglądać Higurashi no Naku Koro ni. Strasznie poryta seria :D
Ma ktoś jakąś sensowną interpretacje?
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 4 2011 03:00pm
Quote (Gepard12 @ Jan 4 2011 05:32pm)
Skończyłem oglądać Higurashi no Naku Koro ni. Strasznie poryta seria :D
Ma ktoś jakąś sensowną interpretacje?


ja ogladam wlasnie

hmm tak jak juz wczesniej pisalem
klimat bardzo dobry, ale troche przesadzony co wywoluje u mnie smiech ; d, ale jak kto lubi

poczulem klimat w pierwszym odcinku pod koniec
i chyba w szóstym jak mion napierdalala drabiną ; D

ale ladnie zrobione i nie czaje czemu ludzie gardzą kreską, wedlug mnie jest bardzo dobra

Quote (Saygon @ Jan 4 2011 04:07pm)
No u mnie w top 5 jest. Jedyne anime, przy ktorym prawie sie poplakalem. Strasznie mnie ruszylo, nie bez powodu jest numerem 4 w rankingu mala.
e/ rob mala, rob bo zajebista sprawa i wygodne dla takich osob jak ja, ktore wchodza na profile znajomych i sprawdzaja wedlug ich ocen. Bardzo mi to pomaga.


rowniez ryczalem przy clannadzie i clannadzie af ; d

ale
nodame cantabile> interstella 5555> k-on!> kino no tabi >

This post was edited by JarooJas on Jan 4 2011 03:02pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 4 2011 03:09pm
jakos osttanio nie moge sie zebrac w sobie i dokonczyc serie ktore pozaczynalem :)
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jan 4 2011 03:38pm
Quote (marvolo @ Jan 4 2011 10:09pm)
jakos osttanio nie moge sie zebrac w sobie i dokonczyc serie ktore pozaczynalem :)


a co pozaczynales ?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 5 2011 06:08am
Quote (Saygon @ Jan 4 2011 04:05pm)
5 centimeters zajebiste.


obejrzałem.
..
...
:|
wkurwilem sie tylko ........ :D
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Jan 5 2011 06:11am
Quote (luksus @ 5 Jan 2011 14:08)
obejrzałem.
..
...
:|
wkurwilem sie tylko ........ :D


Dlatego ja tego nie oglądam bo mi GTS to polecał...
AMVki dwie były na youtube i w sumie były tak przybijająco smutne, że dałem sobie z tym spokój...

Jak sobie przypomniałem jaka była moja reakcja jak czytałem Ruroni Kenshin to nie mam zamiaru przez to przechodzić jeszcze raz...
Przez tydzień nie mogłem się ogarnąć jak brat pierwszej dupki Kenshina "niby" zabił Kaoru... Chapter póxniej okazało się, że żyje ale mimo wszystko...
Straszne to było...
Go Back To Polska Topic List
Prev1102103104105106717Next
Add Reply New Topic New Poll