Quote (Gepard12 @ Jan 4 2011 05:32pm)
Skończyłem oglądać Higurashi no Naku Koro ni. Strasznie poryta seria

Ma ktoś jakąś sensowną interpretacje?
ja ogladam wlasnie
hmm tak jak juz wczesniej pisalem
klimat bardzo dobry, ale troche przesadzony co wywoluje u mnie smiech ; d, ale jak kto lubi
poczulem klimat w pierwszym odcinku pod koniec
i chyba w szóstym jak mion napierdalala drabiną ; D
ale ladnie zrobione i nie czaje czemu ludzie gardzą kreską, wedlug mnie jest bardzo dobra
Quote (Saygon @ Jan 4 2011 04:07pm)
No u mnie w top 5 jest. Jedyne anime, przy ktorym prawie sie poplakalem. Strasznie mnie ruszylo, nie bez powodu jest numerem 4 w rankingu mala.
e/ rob mala, rob bo zajebista sprawa i wygodne dla takich osob jak ja, ktore wchodza na profile znajomych i sprawdzaja wedlug ich ocen. Bardzo mi to pomaga.
rowniez ryczalem przy clannadzie i clannadzie af ; d
ale
nodame cantabile> interstella 5555> k-on!> kino no tabi >
This post was edited by JarooJas on Jan 4 2011 03:02pm