d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11021031041051061410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,394
Joined: Aug 13 2010
Gold: 0.89
Sep 8 2010 03:37pm
Quote (marvolo @ Sep 8 2010 11:33pm)
ja sie czaje na niezniszczalnych ^^ orientuje sie ktos czy jest juz jakas rozsadna wersja do wypozyczenia


juz tydzien temu była
2.0 giga mam kozak
wsam raz na 20 cale :]
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 8 2010 04:20pm
Quote (marvolo @ Sep 8 2010 09:33pm)
ja sie czaje na niezniszczalnych ^^ orientuje sie ktos czy jest juz jakas rozsadna wersja do wypozyczenia


owszem powninny juz byc dvdripy a jak nie to r5

Quote (orbitka92 @ Sep 8 2010 09:29pm)
mam iron mena 2 w 720p warto oglądać ?


imo warto

This post was edited by groch55 on Sep 8 2010 04:20pm
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 9 2010 12:47pm
The Experiment
Niezle, amerykanskie nawiazanie do bardzo dobrego niemieckiego filmu sprzed 9 lat traktujacego o pewnym eksperymencie wieziennym.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 9 2010 12:48pm
Repo Men - Warto ?
Member
Posts: 9,546
Joined: Aug 18 2006
Gold: 650.00
Sep 9 2010 01:07pm
Quote (Ultrasonic @ Sep 9 2010 07:47pm)
The Experiment
Niezle, amerykanskie nawiazanie do bardzo dobrego niemieckiego filmu sprzed 9 lat traktujacego o pewnym eksperymencie wieziennym.


polecam
Member
Posts: 7,640
Joined: May 4 2006
Gold: 0.00
Sep 9 2010 01:36pm
Quote (zYwi3c @ 9 Sep 2010 20:48)
Repo Men - Warto ?


lekkie kino akcji, fabuła nawet ciekawa (windykacja przeszczepionych narządów w przyszłości), warto
Member
Posts: 100,918
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 9 2010 03:25pm
właśnie skończyłem oglądać " Piątek / Friday " zajebista komedia z Ice Cube'm z 95 :)

gorąco polecam :P
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
Sep 9 2010 03:34pm
Quote (umbrela @ Sep 9 2010 09:25pm)
właśnie skończyłem oglądać " Piątek / Friday "  zajebista komedia z Ice Cube'm z 95 :)

gorąco polecam :P


mialem go "kupic" dawno temu, thx za przypomnienie.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 9 2010 03:40pm
hm, a ja sobie pooglądam dzisiaj Za szybcy, za wściekli. Jedyna część która mi się podobała.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 9 2010 03:52pm
The Crazies *2010*

Mam zamiar obejrzeć, ktoś widział??
Go Back To Polska Topic List
Prev11021031041051061410Next
Add Reply New Topic New Poll