Quote (marvolo @ Sep 8 2010 09:33pm)
ja sie czaje na niezniszczalnych ^^ orientuje sie ktos czy jest juz jakas rozsadna wersja do wypozyczenia
owszem powninny juz byc dvdripy a jak nie to r5
Quote (orbitka92 @ Sep 8 2010 09:29pm)
mam iron mena 2 w 720p warto oglądać ?
imo warto
This post was edited by groch55 on Sep 8 2010 04:20pm