d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev1101102103104105144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Jul 5 2014 09:20am
Quote (Republika @ 4 Jul 2014 21:30)
http://s27.postimg.org/qw0sfjogz/10254014_398811513592193_398174061826902977_n_jp.jpg

pozdrawiam


no i? ja tez bym chciał żeby prawo głosu miały tylko osoby potrafiące przynajmniej podstawową matematykę, a nie np taki fifi
chcę żeby osoby chore, sikające w majtki, nie potrafiące zadecydować o swoim życiu, a co dopiero o kraju zostały pozbawione tego prawa

a ta druga część to nie wiem o czym ma być i czego dowodzi
w jakiej sprawie to argument?

This post was edited by JohnyCage on Jul 5 2014 09:24am
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jul 6 2014 03:11am
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jul 6 2014 10:40am
Quote (JohnyCage @ Jul 5 2014 04:20pm)
no i? ja tez bym chciał żeby prawo głosu miały tylko osoby potrafiące przynajmniej podstawową matematykę, a nie np taki fifi
chcę żeby osoby chore, sikające w majtki, nie potrafiące zadecydować o swoim życiu, a co dopiero o kraju zostały pozbawione tego prawa

a ta druga część to nie wiem o czym ma być i czego dowodzi
w jakiej sprawie to argument?


szkoda klawy na tego przychlasta
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 6 2014 11:15am
Quote (JohnyCage @ Jul 5 2014 03:20pm)
no i? ja tez bym chciał żeby prawo głosu miały tylko osoby potrafiące przynajmniej podstawową matematykę, a nie np taki fifi
chcę żeby osoby chore, sikające w majtki, nie potrafiące zadecydować o swoim życiu, a co dopiero o kraju zostały pozbawione tego prawa

a ta druga część to nie wiem o czym ma być i czego dowodzi
w jakiej sprawie to argument?


idealnym przykladem jest obecna wladza w moim miescie
miasto podzielilo sie podczas wyborow samorzadowych na dwie frakcje. stara i nowa. nowa przejela wladze przewaga +/- 100 glosow. warto dodac, ze po przejrzeniu wszystkich raportow z poszczegolnych okregow w osrodkach zamknietych mojego miasta wygrywala nowa opcja pelna pula glosow. do dzisiaj ciagnie sie za tym smrod i wszyscy to pamietaja.
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jul 7 2014 12:35pm
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jul 11 2014 10:45am


Zgodnie z zapowiedzią spoliczkowałem właśnie p.Michała Boniego.
Zrobiłem to w miejscu dyskretnym, w saloniku MSZ, w obecności kilkunastu osób na poziomie - by oszczędzić p.Boniemu wstydu publicznego. Ku mojemu zdumieniu ta gnida, zamiast przysłać mi sekundantów żądając satysfakcji, natychmiast się tym pochwaliła!!!
Gdyby wiedział, to bym, zamiast policzkować, napluł mu w twarz...
Dla nieświadomych: jestem autorem Uchwały Lustracyjnej - która ujawniła nazwiska byłych agentów SB i UB (tych, co nadal pracowali dla bezpieki III RP, Antoni Macierewicz niestety nie ujawnił...). Po tej Uchwale p.Boni pojawił się w telewizji, publicznie mnie zbeształ, zwymyślał od ostatnich - i oświadczył, że muszę być niespełna rozumu. Po czym po kilku latach przyznał się, że agentem był - i nigdy mnie za te słowa nie przeprosił.
A zapowiadałem: http://www.fakt.pl/korwin-mikke-boni-dostanie-w-zeby,artykuly,465054,1.html


JKM
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Jul 11 2014 11:51am
Quote (KongresNowejPrawicy @ 11 Jul 2014 18:45)
http://www.youtube.com/watch?v=39_DB3VXUTY

Zgodnie z zapowiedzią spoliczkowałem właśnie p.Michała Boniego.
Zrobiłem to w miejscu dyskretnym, w saloniku MSZ, w obecności kilkunastu osób na poziomie - by oszczędzić p.Boniemu wstydu publicznego. Ku mojemu zdumieniu ta gnida, zamiast przysłać mi sekundantów żądając satysfakcji, natychmiast się tym pochwaliła!!!
Gdyby wiedział, to bym, zamiast policzkować, napluł mu w twarz...
Dla nieświadomych: jestem autorem Uchwały Lustracyjnej - która ujawniła nazwiska byłych agentów SB i UB (tych, co nadal pracowali dla bezpieki III RP, Antoni Macierewicz niestety nie ujawnił...). Po tej Uchwale p.Boni pojawił się w telewizji, publicznie mnie zbeształ, zwymyślał od ostatnich - i oświadczył, że muszę być niespełna rozumu. Po czym po kilku latach przyznał się, że agentem był - i nigdy mnie za te słowa nie przeprosił.
A zapowiadałem: http://www.fakt.pl/korwin-mikke-boni-dostanie-w-zeby,artykuly,465054,1.html


JKM


Powiedziałbym bydło i ubóstwo intelektualne w czystej formie, ale nawet to nie jest wystarczająco dosadne.
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jul 11 2014 02:13pm
Quote (Republika @ Jul 11 2014 07:51pm)
Powiedziałbym bydło i ubóstwo intelektualne w czystej formie, ale nawet to nie jest wystarczająco dosadne.


Rzeczywiście, też nie znajduję słów potępienia dla Michała 'Znak' Boniego. TU się zgadzamy.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 12 2014 12:09am
Go Back To Polska Topic List
Prev1101102103104105144Next
Add Reply New Topic New Poll