Quote (JohnyCage @ 16 Feb 2013 16:35)
Panowie jest sprawa. Jestem po formacie kąpa, czy da się nie ściągać jeszcze raz tej gry jeżeli mam ją na niesformatowanej patrycji? bo ni kija nie idzie ją włączyć, chyba musi być wpisana do rejestru windoła
ogarnąłem, ale nie chcę mi się pisać, jakby ktoś miał podobny problem, albo chciał kumplowi dać grę albo coś to pm