Quote (blejdowy @ 16 Apr 2013 15:38)
chuj, pisalem an moim tablecie pc piszac recznie po ekraniku rysikiem a ze bylem w pracy to nie widzialem ze autokorekta dodala cos takiego lol, miało byc "a jaka muzyka panowie"
Najlepiej mi się słucha trance, bo rytm jest spokojny przeważnie i dzięki temu biegnę obie jednostajnym tempem. Do tego się wyciszam i jakoś tak szybciej leci

Ale ogólnie to mam trance, house, progressive, big room i wariacje tych wymienionych
