d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1101102103104105469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 16 2013 07:56am
W podstawowej watpie, takie bajery widzialem ze ma np forerunner 210 i wyzej, mozliwosci inetrwalow. Mysle ze to zalezy od softu
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Apr 16 2013 08:09am
Quote (osk4rr @ 15 Apr 2013 23:30)
Chciałbym zacząć biegać w najbliższym czasie. Opłaca mi się kupować od razu jakies butki za ~400zł czy narazie kupić jakieś za 100-200zł i pobiegać w nich trochę? Jeżeli tak to mógłby ktoś jakieś buty polecić? Ostatni raz na serio biegałem ze 3 może 4 lata temu :P


jezeli masz kase to kupuj topowe modele butow, im lepsze tym wieksza pewnosc ze odpowiednio beda amortyzowac, co za tym idzie unikniesz kontuzji
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 16 2013 08:38am
Quote (Grigo @ Apr 16 2013 01:12pm)
Nie rozumiem tego pytania :D

Ale mam swoje; jest w ENDOMONDO opcja ustawić taki trening, żeby mi głos w słuchawkach np. mówił wedle mojego ustalonego treningu z interwałami? Chciałbym np. biegać tak, że 15 sekund sprint 45 sekund trucht i tak x razy. Jest opcja to zaprogramować?


chuj, pisalem an moim tablecie pc piszac recznie po ekraniku rysikiem a ze bylem w pracy to nie widzialem ze autokorekta dodala cos takiego lol, miało byc "a jaka muzyka panowie"
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 16 2013 08:40am
Quote (blejdowy @ 16 Apr 2013 15:38)
chuj, pisalem an moim tablecie pc piszac recznie po ekraniku rysikiem a ze bylem w pracy to nie widzialem ze autokorekta dodala cos takiego lol, miało byc "a jaka muzyka panowie"


Najlepiej mi się słucha trance, bo rytm jest spokojny przeważnie i dzięki temu biegnę obie jednostajnym tempem. Do tego się wyciszam i jakoś tak szybciej leci :)
Ale ogólnie to mam trance, house, progressive, big room i wariacje tych wymienionych :)
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 16 2013 08:46am
Quote (blejdowy @ Apr 16 2013 04:38pm)
chuj, pisalem an moim tablecie pc piszac recznie po ekraniku rysikiem a ze bylem w pracy to nie widzialem ze autokorekta dodala cos takiego lol, miało byc "a jaka muzyka panowie"


Ponymusic all the time.
Ewentualnie Prodigy/Pendulum/kolekcja najlepszych z anime.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 16 2013 09:19am
Cos panowie jutro biegacie ?
Ja bym tak chcial z 7,5-8km w 40min <3
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 16 2013 09:30am
Ja dzisiaj przymierzam się do półmaratonu, chociaż sporo rzeczy na głowie mam, no ale trudno po nocach będę kończył referaty.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 16 2013 09:31am
Jutro przerwa od biegania, może circuit training zrobię :)

Quote (b0b3k @ 16 Apr 2013 16:30)
Ja dzisiaj przymierzam się do półmaratonu, chociaż sporo rzeczy na głowie mam, no ale trudno po nocach będę kończył referaty.


Są priorytety ^_^

This post was edited by Grigo on Apr 16 2013 09:31am
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 16 2013 09:46am
dzisiaj sobie wieczorem zaczne biegac. uzywa ktos np. nike+ zamiast endomondo? co lepsze? i sa jakies mobilne aplikacje od razu z rozpisanymi treningami i robiace pomiar/statsy jak endomondo?
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 16 2013 01:03pm
dzisiaj ostatni mocny trening przed Warszawą.
5 x 1km: 3.55, 3.52, 3.47, 3.52, 3.40
39 minut spróbujemy łamać w Wawie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1101102103104105469Next
Add Reply New Topic New Poll