d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev11011021031041051715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Nov 22 2012 11:27pm
Ziomeczgi, gdzie najlepiej szukac itemuw i ile conajmniej dpsu, hp, resów i LL(?) powinna miec w miare sensowna postac? (dh)

This post was edited by Nensato on Nov 22 2012 11:27pm
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 22 2012 11:59pm
Quote (Nensato @ 23 Nov 2012 07:27)
Ziomeczgi, gdzie najlepiej szukac itemuw i ile conajmniej dpsu, hp, resów i LL(?) powinna miec w miare sensowna postac? (dh)


w całej grze. a co do reszty to zalezy na jakim poziomie bedziesz grał.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 23 2012 03:52am
kiedy jakis pacz
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Nov 23 2012 04:01am
ktoś alkaizery biega?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 23 2012 04:08am
Quote (Cannabisek @ 23 Nov 2012 10:52)
kiedy jakis pacz


Nie wczesniej niz za 1,5 miesiaca cuz nie bylo zapowiedzi jeszcze :(
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 23 2012 04:09am
Quote (myr00n @ 23 Nov 2012 11:08)
Nie wczesniej niz za 1,5 miesiaca cuz nie bylo zapowiedzi jeszcze :(


loo kurwa chujowo

do tego dropy chujowe najlepszy w osttanich dniach to pas inny z @68

This post was edited by Cannabisek on Nov 23 2012 04:11am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 23 2012 04:24am
Quote (Cannabisek @ 23 Nov 2012 11:09)
loo kurwa chujowo

do tego dropy chujowe najlepszy w osttanich dniach to pas inny z @68


Ja wczoraj helm natalki 170 dex 70 vita 3,5 cc :)
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Nov 23 2012 06:15am
nie znam sie na barb ajtems ale dropnal mi chyba ladny leb IK, 199 str 58 vita 12% life 6cc 6 dr xd
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 23 2012 07:12am
Artur gdzies o 20 moze uberki?
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 23 2012 07:30am
Quote (t0xy @ Nov 23 2012 03:12pm)
Artur gdzies o 20 moze uberki?



Zobaczę co się będzie działo z moim netem dziś. Jeśli będzie tak jak wczoraj, to nie gram - miałem po 1k-1.5k MS. ;S Dopiero po 22:xx było wszystko w normie.
Na razie jest bez lagów ale muszę po kluczyki pobiegać, coz nie mam ani jednej machiny, ale jakby co to jestem chętny na ubery. :)

PS, pm box wyczyszczony. ;p

This post was edited by 2007 on Nov 23 2012 07:30am
Go Back To Polska Topic List
Prev11011021031041051715Next
Add Reply New Topic New Poll