Quote (t0xy @ Nov 23 2012 03:12pm)
Artur gdzies o 20 moze uberki?
Zobaczę co się będzie działo z moim netem dziś. Jeśli będzie tak jak wczoraj, to nie gram - miałem po 1k-1.5k MS. ;S Dopiero po 22:xx było wszystko w normie.
Na razie jest bez lagów ale muszę po kluczyki pobiegać, coz nie mam ani jednej machiny, ale jakby co to jestem chętny na ubery.

PS, pm box wyczyszczony. ;p
This post was edited by 2007 on Nov 23 2012 07:30am