mam pytanie odnosnie sprzegla?
kiedy przyhamowywać hamulcem a kiedy sprzęgłem?
do oporu naciskac przy zmianie biegów sprzeglo a puszczac z wyczuciem ale szybko czy po prostu noge puscic?
kiedy się jeździ na pół sprzegle? cofanie? łuk?
ps. jutro jade do city wiekszego pierwszy raz elką i bedzie smiesznie

na skrzyzowaniach kiedy sie przepuszcza pojazdy szynowe a kiedy nie? tylko wtedy im ustepuje pierszenstwa jak są na rondzie? czy jak są po prawej stronie itp ( czyli takie zasady jak odnosnie innych aut )?
i na skrzyzowaniu muszcze puszczac tych co chcą wjezdzaja nawet jak srednio moge zwalniac bo za mna jada?
i jesli mam znak stop przed skrzyzowaniem oznacza ze mam tylko sie zatrzymac ale zasady pierszenstwa są normalnie czy przejezdzam ostatni?
dzieki z góry, ofc fg dla osoby co mi pomoze
This post was edited by Lewo on Mar 20 2011 07:54am