d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev1101102103104105125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Feb 28 2011 12:48pm
Quote (EmAnO_o @ 28 Feb 2011 19:42)
orientuje sie ktos albo wykupywal ostatnio OC ? Gdzie najtaniej ?


Wszystko zależy od modelu auta/rocznik/poj. silnika itd.
Poszukaj kalkulatorów OC. Google Ci pomoże :)
Member
Posts: 42,828
Joined: Nov 27 2005
Gold: 0.00
Feb 28 2011 12:49pm
Quote (Phrarr @ 28 Feb 2011 19:48)
Wszystko zależy od modelu auta/rocznik/poj. silnika itd.
Poszukaj kalkulatorów OC. Google Ci pomoże :)


nie chce mi sie wypelniac za kazdym razem tych jebanych ankiet :<
Member
Posts: 32,938
Joined: Feb 17 2009
Gold: 115.00
Feb 28 2011 12:49pm
ja zrobilem prawko 2 lata temu rok temu kupilem samochod , a miesiac temu dojebalem w kraweznik jak targalem bokiem , i cos dziwnie mi chodzi woz teraz..
musze na kanal zajechac ogladnac co jest..
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Mar 20 2011 07:50am
mam pytanie odnosnie sprzegla?
kiedy przyhamowywać hamulcem a kiedy sprzęgłem?
do oporu naciskac przy zmianie biegów sprzeglo a puszczac z wyczuciem ale szybko czy po prostu noge puscic?
kiedy się jeździ na pół sprzegle? cofanie? łuk?

ps. jutro jade do city wiekszego pierwszy raz elką i bedzie smiesznie :d

na skrzyzowaniach kiedy sie przepuszcza pojazdy szynowe a kiedy nie? tylko wtedy im ustepuje pierszenstwa jak są na rondzie? czy jak są po prawej stronie itp ( czyli takie zasady jak odnosnie innych aut )?
i na skrzyzowaniu muszcze puszczac tych co chcą wjezdzaja nawet jak srednio moge zwalniac bo za mna jada?
i jesli mam znak stop przed skrzyzowaniem oznacza ze mam tylko sie zatrzymac ale zasady pierszenstwa są normalnie czy przejezdzam ostatni?

dzieki z góry, ofc fg dla osoby co mi pomoze :d

This post was edited by Lewo on Mar 20 2011 07:54am
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Mar 20 2011 07:52am
Quote (Lewo @ Mar 20 2011 02:50pm)
mam pytanie odnosnie sprzegla?
kiedy przyhamowywać hamulcem a kiedy sprzęgłem?
do oporu naciskac przy zmianie biegów sprzeglo a puszczac z wyczuciem ale szybko czy po prostu noge puscic?
kiedy się jeździ na pół sprzegle? cofanie? łuk?


witaj na forum instruktorów na prawo jazdy, co podać?
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Mar 20 2011 07:53am
Quote (Lewo @ 20 Mar 2011 15:50)
mam pytanie odnosnie sprzegla?
kiedy przyhamowywać hamulcem a kiedy sprzęgłem?
do oporu naciskac przy zmianie biegów sprzeglo a puszczac z wyczuciem ale szybko czy po prostu noge puscic?
kiedy się jeździ na pół sprzegle? cofanie? łuk?


;DDDDDD
ja bym napisal: to musisz czuc poprostu ;)
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 20 2011 07:55am
Quote (Lewo @ 20 Mar 2011 14:50)
mam pytanie odnosnie sprzegla?
kiedy przyhamowywać hamulcem a kiedy sprzęgłem?
do oporu naciskac przy zmianie biegów sprzeglo a puszczac z wyczuciem ale szybko czy po prostu noge puscic?
kiedy się jeździ na pół sprzegle? cofanie? łuk?


zależy od auta i od ciebie
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Mar 20 2011 08:14am
update pytan to juz wszystko co mnie dreczy :(
Member
Posts: 3,602
Joined: Mar 20 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 20 2011 09:15am
Zdałem w ubiegły czwartek po tym jak mi zabrali za pkt :(
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Mar 20 2011 09:19am
Quote (Lewo @ Mar 20 2011 02:50pm)
mam pytanie odnosnie sprzegla?
kiedy przyhamowywać hamulcem a kiedy sprzęgłem?
do oporu naciskac przy zmianie biegów sprzeglo a puszczac z wyczuciem ale szybko czy po prostu noge puscic?
kiedy się jeździ na pół sprzegle? cofanie? łuk?

ps. jutro jade do city wiekszego pierwszy raz elką i bedzie smiesznie :d

na skrzyzowaniach kiedy sie przepuszcza pojazdy szynowe a kiedy nie? tylko wtedy im ustepuje pierszenstwa jak są na rondzie? czy jak są po prawej stronie itp ( czyli takie zasady jak odnosnie innych aut )?
i na skrzyzowaniu muszcze puszczac tych co chcą wjezdzaja nawet jak srednio moge zwalniac bo za mna jada?
i jesli mam znak stop przed skrzyzowaniem oznacza ze mam tylko sie zatrzymac ale zasady pierszenstwa są normalnie czy przejezdzam ostatni?

dzieki z góry, ofc fg dla osoby co mi pomoze :d


hamuje się hamulcem albo biegami, o hamowaniu sprzegłem to nie słyszałem

This post was edited by trz on Mar 20 2011 09:27am
Go Back To Polska Topic List
Prev1101102103104105125Next
Add Reply New Topic New Poll