d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1101102103104105717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,421
Joined: Oct 25 2007
Gold: 2.00
Jan 3 2011 08:07pm
Quote (Skylolker @ 4 Jan 2011 01:39)

A ja mam takie pytanko: Ogladał ktoś anime Vampire D: Bloodlust? A raczej film pełnometrażowy. Co sądzicie? Moim zdaniem klimat/animacja świetne!


kreska i klimat fajny boli mnie tylko to że nie dotrwałem do końca ;/
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 3 2011 09:15pm
Quote (Skylolker @ 4 Jan 2011 01:39)
Należysz do grona ''tych'' facetów, którzy dorosłość/dojrzałość pojmują w nieco inny sposób. Dla ciebie oglądanie ''bajeczek'' jest dziecinne, choć nawet nie potrafisz rozróżnić dobranocki ala gumisie od dobrego anime, które jest (tak jak ktoś powiedział wcześniej) nie tyle bajęczką, co elementem kultury i jeszcze co ważne - jest sztuką. Narysuj coś więcej niż tylko ludzika skłądającego się z kółka i kresek, to zrozumiesz. A np dla mnie dziecinne, totalnie niedojrzałe jest kręcenie kółek be-em-ką na wiosce, z włączona techniawą na full. Dojrzałość to życiowe wybory i łeb na karku, co ważne żeby ten łeb pusty nie był, a nie to czy oglądasz anime, czy czytasz fantasy (pewnie takich ludzi też uważasz za nie ''facetów'') lub czy zbierasz jakieś znaczki czy uj wie inne hobby. Oglądanie anime to hobby, tak samo jak czytanie książek i wcale nie mniej wartościowa czy bardziej dziecinne. Jak widzisz różni ludzie, różne poglądy.


A ja mam takie pytanko: Ogladał ktoś anime Vampire D: Bloodlust? A raczej film pełnometrażowy. Co sądzicie? Moim zdaniem klimat/animacja świetne!


porzadne anime ..jak dla mnie mroczny klimat to lubie :P fabula i reszta tez git :)
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2011 09:17pm
hmm, juz dawno nie ogdladalem zadnej anime, ostani chyba byli slayers na rtl7, mmm lina inverse

:dragon slay:

This post was edited by Poeta on Jan 3 2011 09:17pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Jan 3 2011 09:25pm
Quote (Poeta @ 4 Jan 2011 04:17)
hmm, juz dawno nie ogdladalem zadnej anime, ostani chyba byli slayers na rtl7, mmm lina inverse

:dragon slay:


pogromocow ogladales ^^ musze kiedys sie za to wziasc :)
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Jan 4 2011 08:25am
Ja gnębię teraz Princess Lover!

kreska: 4/5
fabuła: 2/5
postacie: 5/5

przez ten ostatni aspekt dotrwam za chwile do końca :D... 2-3 odcinki mi zostały.

potem raczej rewatch Sekirei będzie + oglądam pure engagement...
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 4 2011 08:28am
Quote (Magik69 @ 4 Jan 2011 15:25)
Ja gnębię teraz Princess Lover!

kreska: 4/5
fabuła: 2/5
postacie: 5/5

przez ten ostatni aspekt dotrwam za chwile do końca :D... 2-3 odcinki mi zostały.

potem raczej rewatch Sekirei będzie + oglądam pure engagement...


Fajne to pe? Bo moj kolega chwalil, ale nie do konca ufam jego gustom.
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Jan 4 2011 08:34am
Quote (Saygon @ 4 Jan 2011 16:28)
Fajne to pe? Bo moj kolega chwalil, ale nie do konca ufam jego gustom.


Tzn. jeszcze nie oglądałem ale jeżeli chodzi o samego sekireia to powiem tak.
Fabuła jest świetna według mnie. Nie brakuje akcji i sama animka nie wpada w rutynę (przeczytałem mangę więc mogłem też z innego punktu widzenia ocenić).
Przede wszystkim jest kilka gorzkich chwil i to się chwali. Bo jak jest za dużo słodyczy to cukrzycy łatwo dostać można hehe.
Jeżeli chodzi o postacie to jest to typowa haremówka xd...
1 lolicon jest ale tym się nie sugeruj bo to tylko takie hmmm przejściowe można powiedzieć.
kreska jest specyficzna, nietypowa ale bardzo przyjemna dla oka. Walka i same efekty są też bardzo ładnie zrobione aczkolwiek czasami brakuje tego pierdolnięcia.

Tyle z mojej strony. Ogólnie to każdy powinien przynajmniej z 1-2 odcinki obejrzeć. Jak mu nie przypasuje to po prostu tego nie trawi. To trzeba lubić : P...
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 4 2011 09:02am
Quote (Skylolker @ Jan 4 2011 01:39am)
Należysz do grona ''tych'' facetów, którzy dorosłość/dojrzałość pojmują w nieco inny sposób. Dla ciebie oglądanie ''bajeczek'' jest dziecinne, choć nawet nie potrafisz rozróżnić dobranocki ala gumisie od dobrego anime, które jest (tak jak ktoś powiedział wcześniej) nie tyle bajęczką, co elementem kultury i jeszcze co ważne - jest sztuką. Narysuj coś więcej niż tylko ludzika skłądającego się z kółka i kresek, to zrozumiesz. A np dla mnie dziecinne, totalnie niedojrzałe jest kręcenie kółek be-em-ką na wiosce, z włączona techniawą na full. Dojrzałość to życiowe wybory i łeb na karku, co ważne żeby ten łeb pusty nie był, a nie to czy oglądasz anime, czy czytasz fantasy (pewnie takich ludzi też uważasz za nie ''facetów'') lub czy zbierasz jakieś znaczki czy uj wie inne hobby. Oglądanie anime to hobby, tak samo jak czytanie książek i wcale nie mniej wartościowa czy bardziej dziecinne. Jak widzisz różni ludzie, różne poglądy.


A ja mam takie pytanko: Ogladał ktoś anime Vampire D: Bloodlust? A raczej film pełnometrażowy. Co sądzicie? Moim zdaniem klimat/animacja świetne!


nie ktoś tylko ja B) nie oglądałem, aktualnie nie wiem za co się zabrać. choć na chwilę obecną wypozyczyłem 5centimeters per second. liczę na jakieś propozycje, może coś od marva albo cichego, oni to już wiedza co to dobre anime, he he :o

e; high school of dead mialem zerknac ale jakos zapominam :(

This post was edited by luksus on Jan 4 2011 09:02am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 4 2011 09:05am
Quote (luksus @ 4 Jan 2011 16:02)
nie ktoś tylko ja  B)  nie oglądałem, aktualnie nie wiem za co się zabrać. choć na chwilę obecną wypozyczyłem 5centimeters per second. liczę na jakieś propozycje, może coś od marva albo cichego, oni to już wiedza co to dobre anime, he he :o

e; high school of dead mialem zerknac ale jakos zapominam :(


5 centimeters zajebiste. Jak lubisz takie klimaty to rozumiem, ze clannad, kanon 2006 i toradora juz obejrzane?
e/ chcialem powiadomic, ze zaczalem ogladac hetalia axis powers i stwierdzam, ze anime zajebiste w swojej prostocie i calej tej ilosci kawaii motywow. Taka spoko, slodka seria na wylaczenie mozgu i obejrzenie czegos pseudo historycznego.

This post was edited by Saygon on Jan 4 2011 09:06am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 4 2011 09:05am
Quote (Saygon @ Jan 4 2011 04:05pm)
5 centimeters zajebiste. Jak lubisz takie klimaty to rozumiem, ze clannad, kanon 2006 i toradora juz obejrzane?


No jasne. Clannad (a w szczególności AS) jest moim numerem 1 :DDDDDD rly

e: kanon średnio mi się podobał :P
Toradora! 8/10 jeżeli dobrze pamiętam. Głownie opceniam na filmwebie, ale niedługo moze zrobie liste na malu ;p

This post was edited by luksus on Jan 4 2011 09:06am
Go Back To Polska Topic List
Prev1101102103104105717Next
Add Reply New Topic New Poll