☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Silownia. > Temat Oficjalny.
Prev
1
101
102
103
104
105
166
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 35629
Replies: 1651
Track Topic
eczek
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#1021
Jan 24 2010 06:49am
Quote (Furious92 @ Jan 24 2010 12:48pm)
eczku,
prop 1-12
deca 1-8
nieźle przepali przy diecie low carb?
powinno jak wytrzymasz w postanowieniu
tyle czasu
i jak masz dobry stuff ofc
This post was edited by eczek on Jan 24 2010 06:49am
MRCN
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold
:
0.41
Warn: 50%
#1022
Jan 24 2010 06:53am
K FURIOUS TERAZ JA PYTAM
Venom 3
NaNO Vapor
Białko Syntrax Matrix
Aminokwasy Universal
nie wiem skad wezme na to pieniadze, ale juz zaczynam zbierac. dorzucic cos?
Shichirobei
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold
:
5.10
#1023
Jan 24 2010 06:54am
Quote (MRCN @ Jan 24 2010 02:53pm)
K FURIOUS TERAZ JA PYTAM
Venom 3
NaNO Vapor
Białko Syntrax Matrix
Aminokwasy Universal
nie wiem skad wezme na to pieniadze, ale juz zaczynam zbierac. dorzucic cos?
białko bym zmienił na izolat. dam ci linka na gg.
MRCN
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold
:
0.41
Warn: 50%
#1024
Jan 24 2010 06:54am
Quote (Furious92 @ Jan 24 2010 01:54pm)
białko bym zmienił na izolat. dam ci linka na gg.
dobra czekam ;d
eczek
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#1025
Jan 24 2010 06:57am
Quote (MRCN @ Jan 24 2010 12:53pm)
K FURIOUS TERAZ JA PYTAM
Venom 3
NaNO Vapor
Białko Syntrax Matrix
Aminokwasy Universal
nie wiem skad wezme na to pieniadze, ale juz zaczynam zbierac.
dorzucic cos?
narkotyk w sobotę na odchamienie xD
MRCN
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold
:
0.41
Warn: 50%
#1026
Jan 24 2010 07:01am
Quote (eczek @ Jan 24 2010 01:57pm)
narkotyk w sobotę na odchamienie xD
k, bede palil hasz.
btw na fecie tez dobry cykl byłby ;D
eczek
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#1027
Jan 24 2010 07:04am
Quote (MRCN @ Jan 24 2010 01:01pm)
k, bede palil hasz.
btw na fecie tez dobry cykl byłby ;D
teoretycznie tak
ale praktycznie sam wiesz jak jest xD
MRCN
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold
:
0.41
Warn: 50%
#1028
Jan 24 2010 07:05am
Quote (eczek @ Jan 24 2010 02:04pm)
teoretycznie tak
ale praktycznie sam wiesz jak jest xD
nom, dzieki za pomoc
furious Tobie rowniez dziekuje
dobrze jest pogadac z kims ogarnietym
eczek
Banned
Posts: 21,428
Joined: Oct 3 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#1029
Jan 24 2010 07:05am
Quote (MRCN @ Jan 24 2010 01:05pm)
nom, dzieki za pomoc
furious Tobie rowniez dziekuje
dobrze jest pogadac z kims ogarnietym
i za kilka dni wbije na sekcje
a tu będzie m3cn
O KURWA ALE JESTEM UWALONY XD
Leothyr
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1030
Jan 24 2010 07:08am
Lubię czytać Wasze wypowiedzi
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
101
102
103
104
105
166
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact