ojejq mówię ogólnie do czilu =)) zresztą to mimo iż jest skinhead reggae czyli nie popiera zioła, najlepiej się przy jaraniu słucha =D tak wolę Oi! albo rockabilly, albo hardcore/hardcore punk, ze ska to tak głównie podwórkowi i horrorshow, a ze skinhead reggae ziggie piggie,
czasem jakaś vespa albo skauci wlecą i wylecą