d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11011021031041051680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Sep 2 2009 07:11am
Quote (Elder33 @ Wed, 2 Sep 2009, 14:57)
What?  :blink:

http://img25.imageshack.us/img25/6505/wowscrnshot090209131255e.jpg


no właśnie nie wiem, blizzard znów coś popsuł. straciłem tez milion innych tytułów, których nigdy nie miałem ;/
Banned
Posts: 39,408
Joined: Jul 27 2007
Gold: 1.00
Warn: 70%
Sep 2 2009 07:18am
Quote (Pozer @ Wed, 2 Sep 2009, 15:10)
wie kots moze jak sie nazywa ten addon na dole co jest na skill barach, chacie i wogole - http://s.wowinterface.com/preview/pvw30774.jpg


do takiego wyglądu chatu jest prat (chyba) reszty nie wiem :(
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Sep 2 2009 07:31am
Quote (Studnia06 @ Wed, 2 Sep 2009, 15:18)
do takiego wyglądu chatu jest prat (chyba) reszty nie wiem :(


Każdy chatowy addon potrafi wstawić timestapy.

Pozerowi chodzi o ten panel z szarą teksturą - nie jest to przypadkiem robota eepanels?
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 2 2009 07:46am
koralon podarowal mi rekawice t9 ^^. mam juz set bonus. do tego uzbieralem juz 63 emblems of triumph, wiec pewnie dzisiaj beda spodnie ^^

This post was edited by melua on Sep 2 2009 07:58am
Member
Posts: 4,108
Joined: Oct 10 2006
Gold: 0.00
Sep 2 2009 07:50am
Quote (Pozer @ Wed, 2 Sep 2009, 15:10)
wie kots moze jak sie nazywa ten addon na dole co jest na skill barach, chacie i wogole - http://s.wowinterface.com/preview/pvw30774.jpg


spartan ui

wystarczy sam addon + bartender i sam zmienia polozenie mapy party barów itd

This post was edited by MarczaQ on Sep 2 2009 07:51am
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 2 2009 07:58am
Quote (melua @ Wed, Sep 2 2009, 01:46pm)
koralon podarowal mi rekawice t9 ^^. mam juz set bonus. do tego uzbieral juz 63 emblems of triumph, wiec pewnie dzisiaj beda spodnie ^^


no wlasnie, ja tez od razu rączki zebralem.

i etraz mam pytanie, zestaw z koralona 10m to jest t9 czy t9,25 czy t9,x ?
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 2 2009 07:58am
Quote (wielkiburak @ Wed, Sep 2 2009, 01:58pm)
no wlasnie, ja tez od razu rączki zebralem.

i etraz mam pytanie, zestaw z koralona 10m to jest t9 czy t9,25 czy t9,x ?


10man=232 ilvl = t9
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Sep 2 2009 08:17am
bez sensu, skoro dali to jako cos na co trzeba pracowac to po co zepsuli to dropami z emalona
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 2 2009 08:18am
Quote (Cavalorn @ Wed, 2 Sep 2009, 15:17)
bez sensu, skoro dali to jako cos na co trzeba pracowac to po co zepsuli to dropami z emalona
bo to random drop jest
nie tokeny ze mozesz sobie wziasc

Quote (MarczaQ @ Wed, 2 Sep 2009, 14:50)
spartan ui

wystarczy sam addon + bartender i sam zmienia polozenie mapy party barów itd
nom to, dzieki
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 2 2009 08:21am
Quote (sleeperek @ Wed, Sep 2 2009, 01:11pm)
no właśnie nie wiem, blizzard znów coś popsuł. straciłem tez milion innych tytułów, których nigdy nie miałem ;/


To bedzie tytul za realm first arthas 25m !:<
Go Back To Polska Topic List
Prev11011021031041051680Next
Closed New Topic New Poll