d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Mistrzostwa Świata W Piłce Nożnej 2018
Prev1100101102103104178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
Jul 1 2018 02:53pm
Bardzo dobrze, ze chorwacja gra dalej. Oby tak dalej i ku finalowi :wub: Tylko Modric chuj wisi mi hajs, bo postawilem, ze sie skonczy over 2,5 :angry:
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jul 1 2018 02:55pm
Najgorszy mecz Chorwacja ma za soba. Teraz juz bedzie lepiej.
Quote (Pozer @ Jul 1 2018 08:51pm)
Zawsze jest jedna druzyna ktora gra dobrze w fazie grupowej i pseudo znawcy twojego typu krzycza jak oni wygraja ten caly turniej :mellow:


Zawsze znajdzie sie niedzielny kibic w twoim stylu, ktory mysli, ze cos wnosi do dyskusji, a wszyscy na to sraja. Wroc do garow, kolego pozerski.
Member
Posts: 2,375
Joined: Mar 17 2010
Gold: 4.41
Jul 1 2018 02:58pm
Mistrzowie rodzą się w cierpieniach

Z innej beczki, czemu Duńczyk nie wyłapał czerwa?
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Jul 1 2018 03:06pm
Quote (Robertos @ Jul 1 2018 08:58pm)
Mistrzowie rodzą się w cierpieniach

Z innej beczki, czemu Duńczyk nie wyłapał czerwa?


dokladnie. czerwo z miejsca

moim faworytem są francuzi

de gea XDDDdddddddddddddddd gdzie ten nieudacznik broni na codzien?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 1 2018 03:15pm
Quote (Rave_PL @ Jul 1 2018 09:55pm)
Najgorszy mecz Chorwacja ma za soba. Teraz juz bedzie lepiej.

Zawsze znajdzie sie niedzielny kibic w twoim stylu, ktory mysli, ze cos wnosi do dyskusji, a wszyscy na to sraja. Wroc do garow, kolego pozerski.
Umarlbys ze szczescia gdybys mial takie wyksztalcenie i prace jak ja, magazynierze :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 1 2018 03:19pm
Quote (Pozer @ Jul 1 2018 11:15pm)
Umarlbys ze szczescia gdybys mial takie wyksztalcenie i prace jak ja, magazynierze :mellow:


niestety wykształcenie i 'zajebista' praca nie zawsze idzie w parze z dobrobytem pod kopułą.
/o nie zdążyłem nawet sie zaraportorować :D szybki jesteś pozi :~)

This post was edited by fafnirek on Jul 1 2018 03:22pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 1 2018 03:25pm
Quote (fafnirek @ Jul 1 2018 10:19pm)
niestety wykształcenie i 'zajebista' praca nie zawsze idzie w parze z dobrobytem pod kopułą.
/o nie zdążyłem nawet sie zaraportorować :D szybki jesteś pozi :~)
Szkoda, ze twoj kolega wyzej nie ma niczego z tych trzech rzeczy, wzlaszcza tej ostatniej :mellow:
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
Jul 1 2018 03:30pm
Panowie, wbijamy chuja po same jajca w prowokatorów :rolleyes:
No to jutro awansik Brazylii i Belgii :wub:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 1 2018 03:43pm
A co jesli ktos nielubiacy prowokatorow nie jest gejem? :mellow:
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 1 2018 03:48pm
Jak ten typ nie dostał czerwonej kartki, to ja nie wiem.
Go Back To Polska Topic List
Prev1100101102103104178Next
Add Reply New Topic New Poll