Quote (anywayACID @ 16 Apr 2013 11:07)
DObre buty to podstawa, trzeba dbac o swoje nogi i stawy.
Pulsometry i inne bajery nie sa potrzebne na poczatek, zwykle endomondo wystarczy

Kartka +dlugopis i zapisywanie wynikow itd

e: ja sie musze zmusic jeszcze do pompeczek/brzuszkow/drazka niedlugo ;<
e2: ale matura za 20 dni ;<<
Chciałbym mieć tylko maturę, niestety czerwcowa sesja będzie xxx razy gorsza, już się boję...
Dzisiejsze wybiegane, piękna pogoda.
Dziś pierwszy raz miałem nowe słuchawki + te nakładki za ucho, super sprawa. Nic mi nie wypadało, słuchałem na minimum głośności i elegancko muzyczka była słyszalna + samochody etc.
Ale gapa ze mnie i zapomniałem przestawić endomondo i policzył mi jako curcuit training, bo nie przestawiłem na bieganie ;<
e/ Endomondo jest boskie, zauważyłem właśnie możliwość zedytowania dyscypliny
This post was edited by Grigo on Apr 16 2013 05:11am