d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1100101102103104469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Apr 15 2013 03:10pm
Quote (robfil @ Apr 15 2013 07:56pm)
Zobaczysz jaka będzie radość jak po miesiącu będziesz robił ten dystans o parę minut szybciej.

Edit:
Np.
2012-11-03  Untitled  Bieganie  21.21 km  2g:08m:22s  9.9 km/h  6:03 min/km 


a już  2013-03-28  Untitled  Bieganie  20.16 km  1g:37m:05s  12.5 km/h  4:49 min/km


o.O nieźle! :) mi to bardziej zależy na jakimś wstępnym rozwoju kondycji, żeby w wakacje móc normalnie pograć w piłkę :D wiem, że to całkiem różny rodzaj biegu, ale co mi tam. Na razie celem jest 10km w 1h
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Apr 15 2013 04:30pm
Chciałbym zacząć biegać w najbliższym czasie. Opłaca mi się kupować od razu jakies butki za ~400zł czy narazie kupić jakieś za 100-200zł i pobiegać w nich trochę? Jeżeli tak to mógłby ktoś jakieś buty polecić? Ostatni raz na serio biegałem ze 3 może 4 lata temu :P
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 15 2013 04:37pm
Quote (osk4rr @ 16 Apr 2013 00:30)
Chciałbym zacząć biegać w najbliższym czasie. Opłaca mi się kupować od razu jakies butki za ~400zł czy narazie kupić jakieś za 100-200zł i pobiegać w nich trochę? Jeżeli tak to mógłby ktoś jakieś buty polecić? Ostatni raz na serio biegałem ze 3 może 4 lata temu :P


jak chcesz zaczac biegac to musisz kupic buty za 5 stow, pulsometr za 4 stowy i jakis telefon za tysiaka, zeby pozniej zainstalowac na nim endomondo
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 15 2013 04:38pm
Quote (osk4rr @ 16 Apr 2013 00:30)
Chciałbym zacząć biegać w najbliższym czasie. Opłaca mi się kupować od razu jakies butki za ~400zł czy narazie kupić jakieś za 100-200zł i pobiegać w nich trochę? Jeżeli tak to mógłby ktoś jakieś buty polecić? Ostatni raz na serio biegałem ze 3 może 4 lata temu :P


http://www.decathlon.pl/buty-ekiden-50-man-id_8181520.html
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 16 2013 01:26am
Quote (cOr @ 15 Apr 2013 23:38)


Polecam Kalenji :D Sam mam takie, tylko czarne.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 16 2013 04:07am
DObre buty to podstawa, trzeba dbac o swoje nogi i stawy.
Pulsometry i inne bajery nie sa potrzebne na poczatek, zwykle endomondo wystarczy ;)
Kartka +dlugopis i zapisywanie wynikow itd ;)

e: ja sie musze zmusic jeszcze do pompeczek/brzuszkow/drazka niedlugo ;<
e2: ale matura za 20 dni ;<<

This post was edited by anywayACID on Apr 16 2013 04:08am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 16 2013 04:18am
Quote (anywayACID @ Apr 16 2013 11:07am)
DObre buty to podstawa, trzeba dbac o swoje nogi i stawy.
Pulsometry i inne bajery nie sa potrzebne na poczatek, zwykle endomondo wystarczy ;)
Kartka +dlugopis i zapisywanie wynikow itd ;)

e: ja sie musze zmusic jeszcze do pompeczek/brzuszkow/drazka niedlugo ;<
e2: ale matura za 20 dni ;<<


ja jak wracam po bieganiu do domu, to na podwórku ma mtrzepak, zwaieszam sie do góry nogami i robie brzuszki, fajna sprawa : D NIE MA OSZUKIWANIA NOGAMI CZY COS :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 16 2013 05:10am
Quote (anywayACID @ 16 Apr 2013 11:07)
DObre buty to podstawa, trzeba dbac o swoje nogi i stawy.
Pulsometry i inne bajery nie sa potrzebne na poczatek, zwykle endomondo wystarczy ;)
Kartka +dlugopis i zapisywanie wynikow itd ;)

e: ja sie musze zmusic jeszcze do pompeczek/brzuszkow/drazka niedlugo ;<
e2: ale matura za 20 dni ;<<


Chciałbym mieć tylko maturę, niestety czerwcowa sesja będzie xxx razy gorsza, już się boję...


Dzisiejsze wybiegane, piękna pogoda.
Dziś pierwszy raz miałem nowe słuchawki + te nakładki za ucho, super sprawa. Nic mi nie wypadało, słuchałem na minimum głośności i elegancko muzyczka była słyszalna + samochody etc.
Ale gapa ze mnie i zapomniałem przestawić endomondo i policzył mi jako curcuit training, bo nie przestawiłem na bieganie ;<


e/ Endomondo jest boskie, zauważyłem właśnie możliwość zedytowania dyscypliny :D

This post was edited by Grigo on Apr 16 2013 05:11am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 16 2013 06:08am
a, jaka muzyka parocała? jak odpalam coś epickiego mu finiszu to dosta je boost niezależnie juk zmęczony jestem np. spirit of Championstwo steps from hell.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 16 2013 06:12am
Quote (blejdowy @ 16 Apr 2013 13:08)
a, jaka muzyka parocała? jak odpalam coś epickiego mu finiszu to dosta je boost niezależnie juk zmęczony jestem np. spirit of Championstwo steps from hell.


Nie rozumiem tego pytania :D

Ale mam swoje; jest w ENDOMONDO opcja ustawić taki trening, żeby mi głos w słuchawkach np. mówił wedle mojego ustalonego treningu z interwałami? Chciałbym np. biegać tak, że 15 sekund sprint 45 sekund trucht i tak x razy. Jest opcja to zaprogramować?
Go Back To Polska Topic List
Prev1100101102103104469Next
Add Reply New Topic New Poll