d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev1100101102103104125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,182
Joined: Aug 22 2010
Gold: 70.01
Warn: 10%
Feb 28 2011 12:33pm
są już te przepisy, że na moto od 24 można robić? ^
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2011 12:34pm
Quote (Lewo @ 28 Feb 2011 18:32)
jak wygladala wasza pierwsza jazda w L'ce? ja jutro mam :D


to ze nie moglem ogarnac hamulec ( tzn. nie umialem dosc szybko przeniesz nogi z gazu na hamulec :D )
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Feb 28 2011 12:35pm
Quote (PROPERTY_OF_THE_STIG @ Feb 28 2011 07:33pm)
są już te przepisy, że na moto od 24 można robić? ^


nie

Quote (Lewo @ Feb 28 2011 07:32pm)
jak wygladala wasza pierwsza jazda w L'ce? ja jutro mam :D


gosc mnie wyrzucil z kopa na najbardziej ruchliwa droge w miescie :o

ale wczesniej jezdzilem troche bez prawka po polach i lasach i placach =)

This post was edited by Kathorga on Feb 28 2011 12:36pm
Member
Posts: 4,574
Joined: Feb 27 2008
Gold: 1.00
Feb 28 2011 12:36pm
Quote (Lewo @ 28 Feb 2011 19:32)
jak wygladala wasza pierwsza jazda w L'ce? ja jutro mam :D


2min na "placu manewrowym" i na miasto :)

jestem po 7 godzinie jazd, byłbym po 10 jakos ale L'ka sie psuje cały czas bo jakieś pacany nie radzą sobie z nia :)
Member
Posts: 2,182
Joined: Aug 22 2010
Gold: 70.01
Warn: 10%
Feb 28 2011 12:36pm
Quote (Kathorga @ Feb 28 2011 08:35pm)
nie


szkoda
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Feb 28 2011 12:36pm
Quote (PROPERTY_OF_THE_STIG @ Feb 28 2011 07:36pm)
szkoda


owszę, mniej kidów bez wyobrazni by bylo
Member
Posts: 2,182
Joined: Aug 22 2010
Gold: 70.01
Warn: 10%
Feb 28 2011 12:36pm
Quote (Kathorga @ Feb 28 2011 08:36pm)
owszę, mniej kidów bez wyobrazni by bylo


agree
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 28 2011 12:38pm
Quote (Lewo @ 28 Feb 2011 19:32)
jak wygladala wasza pierwsza jazda w L'ce? ja jutro mam :D


nigdy wczesniej nie jezdzilem dlatego tez przez pierwsze 5min ogarnialem plynne ruszanie i spokojne hamowanie
Member
Posts: 1,601
Joined: Nov 30 2008
Gold: 12.34
Feb 28 2011 12:40pm
Quote (Lewo @ 28 Feb 2011 19:32)
jak wygladala wasza pierwsza jazda w L'ce? ja jutro mam :D


instruktor sie spytal czy go nie zabije na drodze, jakos dalem rade z mała pomocą
teraz koncze za niedlugo egzamin
Member
Posts: 42,828
Joined: Nov 27 2005
Gold: 0.00
Feb 28 2011 12:42pm
orientuje sie ktos albo wykupywal ostatnio OC ? Gdzie najtaniej ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1100101102103104125Next
Add Reply New Topic New Poll