Quote (PROPERTY_OF_THE_STIG @ Feb 28 2011 07:33pm)
są już te przepisy, że na moto od 24 można robić? ^
nie
Quote (Lewo @ Feb 28 2011 07:32pm)
jak wygladala wasza pierwsza jazda w L'ce? ja jutro mam

gosc mnie wyrzucil z kopa na najbardziej ruchliwa droge w miescie

ale wczesniej jezdzilem troche bez prawka po polach i lasach i placach =)
This post was edited by Kathorga on Feb 28 2011 12:36pm